Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, @Wuwunio przegląda mirko. Marcin, szacun ogromny za twórczość i zdrowe, normalne podejście do tych, których większość widzi jako niezdrowych albo nienormalnych. Dałbym Ci spróbować piwa, czy aby nie mdłe i napił się wódki z Tobą, choć nie piję za często. Wyplusujecie w gorące?
#wuwunio #palhajstv
YolonezFSO - O #!$%@?, @Wuwunio przegląda mirko. Marcin, szacun ogromny za twórczość ...

źródło: comment_8Jw7NterddejBExGOFt8vHroPrQvZRFB.jpg

Pobierz
  • 74
@YolonezFSO: @wuwunio: Zaczynałem od słuchania muzyki Marcina. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki na youtubie. Wuwunio ma bardzo charakterystyczne poczucie humoru i bardzo przyjemnie ogląda się palhajs. Kiedyś spotkałem go na warsaw comic con u musicie uwierzyć że ten pewny siebie "cwaniak" był bardzo zawstydzony że ktoś go rozpoznał. Salut Wuwunio...
@xDyzio: Dokładnie tak. Ja będę dziesiąty raz z rzędu :) Widzimy się :D

@Tussipini: Ludzie rozpoznawali dzielą się na dwie kategorie, ci którzy lubią być rozpoznawani na ulicy i strasznie to podnosi ich ego, oraz na takich którzy wolą być anonimowi. Ja należę do tych drugich i zawsze się trochę peszę jak ktoś mnie rozpoznaje, ale cierpliwie robię sobie zdjęcie i zamienię parę zdań. Na takim "Comic Con" to akurat