•  

  pokaż komentarz

  Jaki jest pana pomysł na naprawę systemu emerytalnego?

  •  

   pokaż komentarz

   @Gother: Rozmawiałem na ten temat z ekspertami, jest kilka pomysłów. Jeden model to taki, jaki funkcjonuje na Wyspach Brytyjskich, gdzie jest minimalna emerytura państwowa, gwarantowana, a w pozostałym zakresie to kwestia decyzji konkretnej osoby, czy chce więcej odkładać na swoją emeryturę.

 •  

  pokaż komentarz

  Panie Pośle,

  Czy jako Prezydent RP będzie Pan zabiegał o nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych, która miałaby na celu zmianę herbu (czyli Orła Białego na tarczy) na heraldycznie poprawny (na przykład poprzez usunięcie nieheraldycznego cieniowania na piórach orła lub poprawie proporcji orła i tarczy), ujednolicenie tablic urzędowych oraz prawidłowe określenie barw flagi państwowej, tak aby można było bez przeszkód wyrazić symbolikę państwa np. na stronach internetowych, w druku lub w hafcie maszynowym?

  Pojawiło się wiele indywidualnych inicjatyw mających na celu poprawę naszych symboli narodowych, jak np. http://www.orlidom.pl , które jak do tej pory nie znajdują zwolenników wśród posłów czy senatorów. Mam nadzieję, że jako państwowiec - nawet gdyby nie został Pan Prezydentem RP - zaangażuje się w tę ważną sprawę?

  Proszę o krótki komentarz.

  •  

   pokaż komentarz

   @daj_pan_spokoj: To ciekawy temat, jestem gotów do dyskusji o tym, sądze, że pod patronatem prezydenta mogłaby się odbyć dyskusja i mógłby zostać przygotowany prezydencki projekt ustawy. To rzeczywiście jest dziedzina, którą powinien zajmowac się prezydent RP z racji swojego mandatu i konstytucyjnej roli.

 •  

  pokaż komentarz

  Panie pośle zadam kilka przewrotnych pytań:
  1. Dlaczego Pana przeciwnicy nie mogą nic na Pana znaleźć? Naprawdę jest Pan taki „święty”? Nigdy nie zrobił Pan żadnej głupoty której Pan się wstydzi do dzisiaj?
  3. Proszę wymienić 3 parlamentarzystów z innych opcji, których Pan najbardziej ceni?
  4. Gdy mam wolny dzień to wtedy…
  Dziękuję za odpowiedzi i życzę powodzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Enricco: 1 - zawsze starałem się żyć przyzwoicie, chociaż w liceum różnie bywało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   3 - jeśli kogoś pochwalę, mogą mieć kłopoty. Ale zapewniam, że w innych partiach są ludzie, których cenię

   4 - chętnie pojechałbym na narty, albo po prostu poszedł w góry

 •  

  pokaż komentarz

  @Andrzej-Duda: Jakie jest pana zdanie o próbach cenzury internetu?

  pokaż spoiler GET ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Czy jest Pan za przyjmowaniem imigrantów z krajów trzeciego świata do polski? (na co jesteśmy namawiami ze strony ONZ, UE itp)

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna