Wpis z mikrobloga

Coś dla fanów #emo /emocjonalnego #punk i #hardcore Lub jak pisze sam zespół "dla Fanów #dielast , #zlodziejerowerow"

Świetna ekipa z #trojmiasto grająca dźwięki które w sekundę wbijają mi się do serca, oczywiście przez zaciśnięte gardło w akompaniamencie ściśniętych pięści. Ta płyta to cud jakich mało. I kolejna lista na winylowej liście zakupów która niebezpiecznie się poszerza, choć aktualnym numerem 1 zostało to nagranie co chyba mówi najwięcej o tym jak dobry jest to ##!$%@?. [BTW. Szanuję #empik którego zazwyczaj szkaluję, za dystrybucję tego krążka bez zawyżania ceny. Ukłony, chyba kupię u nich coś pierwszy raz od co najmniej dwóch lat]

Chodź tytuł niepotrzebnie angielski i nie umywający się do poprzedniego "Gdy agresja rodzi spokój" [te zdanie to ideał] to zdecydowanie album pożera poprzednie dokonania. Czy to przez świetne nagranie, czy po prostu zarąbistą kompozycję, albo uderzające teksty. Tego nie wiem. Wiem tylko że dawno żadna "nowość" muzyczna mnie tak nie urzekła [chodź album ma już rok]. Nie ma sensu bardziej rozpisywać się nad genialnością tego krążka. Kto ma dostrzec ten usłyszy.

Cud.

#postmetal #noiserock #screamo #sludge i #nadmuzyka #muzyka