Wpis z mikrobloga

Ostatnio zrobiła się moda do nabijania się z mojego zawodu, tak pracuje jako tirowiec.
Najwiekszą bekę cisną oczywiście z nas ludzie, którzy nawet nie mają prawa jazdy.
Czy wy do #!$%@? nędzy zdajecie sobie sprawę jaka to w #!$%@? męcząca i niezwykle odpowiedzialna robota?
To nie jest jakaś praca w korporacji gdzie pracujesz 3 godziny a później przeglądasz wykop.
Ja muszę być skupiony przez 100% czasu swojej pracy nie mówiąc już o zjazdach do domu co #!$%@? 3 tygodnie. Wyobrazacie sobie przez bite 3 tygodnie praktycznie z nikim nie rozmawiać?
Trzeba byc ultramocnym psychicznie.
Możecie się śmiać ale jest to według mnie zajęcie dla facetów z krwi i kosci.
No i oczywiście jest to zajęcie niesamowicie potrzebne społeczeństwu bo gdyby nie my to cofnęlibyśmy się do średniowiecza. Nie przesadzam, transport wszelakich produktów takimi pojazdami jak tir pozwoliło nam zglobalizowac rynek na całym swiecie. Jest dużo ważnych zawodów ale to głównie my podtrzymujemy gospodarkę(no może jeszcze rolnicy, bo też mają spory wkład) na taka skalę.

Wiec zamknij ryja gimbusie jeden z drugim i zastanów się czy warto pisać te głupoty spod tagu #bekaztransa

#transport #przemyslenia #oswiadczenie #tir
  • 231
  • Odpowiedz
@korporacion: nie wiem czy serio mowisz czy nie ale wybierając jakiś zawód decydujesz się poniekąd na zalety/wady jego wykonywania i robienie męczenników z ludzi którzy sami wybrali tego typu los (tak samo jak śmianie się z nich) jest po prostu głupie. Każda praca może być ciężka i wyczerpująca np. w korporacji często skutki decyzji sa długoterminowe i podejmowanie tego typu decyzji jest dużo bardziej wyczerpujące psychicznie od takiej krótkoterminowej np. zmiana
  • Odpowiedz
No i oczywiście jest to zajęcie niesamowicie potrzebne społeczeństwu bo gdyby nie my to cofnęlibyśmy się do średniowiecza.


@korporacion: Spoko, już niedługo. Max 30 lat.
  • Odpowiedz
skupiony przez 100% czasu swojej pracy nie mówiąc już o zjazdach do domu co #!$%@? 3 tygodnie


@korporacion: skończ te bajki, teraz wszędzie szukają C+E bo nie ma komu w tym robić, a skupiony to musisz być chyba jak szczasz do butelki albo oglądasz film podczas jazdy, słaby bait 2/10
  • Odpowiedz
@korporacion: wszystko się zgadza, poza tym, że to nie praca dla facetów z krwi i kości, bo tacy to #!$%@?ą po kilkusetmetrowych budynkach albo mostach. Tirami jeżdżą nieudacznicy, co potrafią tylko kręcić kierownicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion:
Co ja czytam( ͡ ͜ʖ ͡)
Ty próbujesz z tym walczyć???

Chłopie daj sobie spokój.

Tu wieksza część to wyznawcy patostrimów, gości spod znaku przegryw, i fapujących do lasek z mangi( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wystarczy wejść w pierwsze lepsze profile i przeczytać kilka wpisów

Ja #!$%@?
  • Odpowiedz