Wpis z mikrobloga

Microsoft #windows10 wymusił na mnie aktualizację systemu po której laptop już nie wstał. Powinno się ich ścigać za takie praktyki ale nie o tym chciałem. Jak to mówio nie ma tego złego. Kupiłem innego oczywiście używanego, żeby wydać jak najmniej, 16GB ramu i dysk SSD 480GB. Co się okazało, o ile na starym synchronizacja pełnego węzła #bitcoin #btc trwała prawie miesiąc o tyle teraz tylko 35 godzin.
Laptop stosunkowo tani, więc nie jest tak źle jak myślałem. Wniosek, długość synchronizacji zależy w głównej mierze od dysku twardego, każdy kto ma dysk SSD jest w stanie być niezależny w ciągu niecałych dwóch dni. Jest dobrze.
p.....4 - Microsoft #windows10 wymusił na mnie aktualizację systemu po której laptop ...

źródło: comment_fpBviLGQRYteNbn5FyaZInJkms6PSMZA.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@MokryNick: a skąd ja mam wiedzieć jaki działa pod Linuxem? Poleć coś i jaki Linux tego też jest jak shitcoinów, nie wiadomo co wybrać i nie ma jednego dopracowanego. Wojna o janusza zamiast zewrzeć szeregi zrobić jeden porządny i #!$%@?ć monopol Microsoftu.
  • Odpowiedz
@pawlo74: mint'a mogę polecić bo instalowałem koledze i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Tego którego ja używam nie polecam bo nie jest dla każdego a już na pewno nie dla początkujących. Sprzęt jaki jest wspierany to pewnie trzeba by pytać sprzedawców. Dell z tego co wiem wspiera linuksa.
  • Odpowiedz