Wpis z mikrobloga

Zostało mi kilka breloków z #trailerparkboys (można je jeszcze znaleźć pod tagiem #kiciochszyje). Chciałabym w sierpniu rozdać je mirkom. Niestety prawa autorskie mnie dopadły i właściciele praw do TPB usuwają moje breloki skąd tylko się da, nawet jeśli są w formie fanartu. Dlatego mirki - zarzucicie pomysłem jak takie rozdajo przeprowadzić bez wrzucenia ich fotki? (ʘʘ) I czy w ogóle ktoś by chciał te breloki przytulić? #kiciochparty

  • 113
  • Odpowiedz
  • 2
@suicide_is_painless: Opłaca się ale wpływa na to bardzo dużo czynników.
1. Produkt - musisz mieć coś fajnego, najlepiej unikatowego, dobrze wykonanego. Nie chodzi o to by każdy produkt był inny niż wszystkie, ale by to było coś co przyciągnie Twoją grupę klientów.
2. Zdjęcia - im bardziej pro tym lepiej, trzeba się doszkolić w temacie
3. Reklama - musisz znaleźć swoich odbiorców - ja np czasem coś wrzucę na reditta, jedyne
  • Odpowiedz
  • 1
@suicide_is_painless: Oni mają jedną z najniższych prowizji jeśli chodzi o platformę tego typu i są mega popularni w stanach. Ja np za brelok z Wiedźminem biorę 14 dolców co dla mnie jest wysoką ceną ale porównując z cenami innych tego typu produktów - jest to niska cena. Warto spróbować według mnie, bo jeśli masz głowę na karku to można tam zarobić niezłą kasę. Ludzie w USA często utrzymują się tylko z
  • Odpowiedz