Wpis z mikrobloga

Zostało mi kilka breloków z #trailerparkboys (można je jeszcze znaleźć pod tagiem #kiciochszyje). Chciałabym w sierpniu rozdać je mirkom. Niestety prawa autorskie mnie dopadły i właściciele praw do TPB usuwają moje breloki skąd tylko się da, nawet jeśli są w formie fanartu. Dlatego mirki - zarzucicie pomysłem jak takie rozdajo przeprowadzić bez wrzucenia ich fotki? (ʘʘ) I czy w ogóle ktoś by chciał te breloki przytulić? #kiciochparty

  • 113
  • Odpowiedz
@ewiak: Drogi kiciochu. Nie liczę na to, że sprzedasz mi gotowe patenty, ale proszę powiedz mi chociaż mniej więcej, jak wygląda proces powstawania takiego stworka. Sama przygotowujesz od a do z wszystkie wykroje? Szyjesz to potem ręcznie czy na maszynie? Ile mniej więcej zajmuje ci przygotowanie pojedynczego projektu, od pomysłu aż do wykończenia? I jaki twoim zdaniem trzeba mieć lvl w szyciu, żeby coś takiego własnoręcznie stworzyć? Z góry dzięki!
  • Odpowiedz
@kicioch rozmawiałam kiedyś z chłopakiem, który robi figury najczęściej postaci z gier komputerowych. By nie przywalili mu się o licencję na sprzedaż robi zawsze jedną sztukę na zamówienie, maks 3. Więcej to już produkcja seryjna na którą potrzebna jest licencja. Więc jeśli zrobisz jeden taki brelok i sprzedaż jest ok, jeśli reklamujesz je non stop jeśli ktoś to znajdzie może cię pozwać.
  • Odpowiedz
@kicioch: ej, mysle ze na mirko znalazlo by sie kilku klientow ktorzy z checia zaplaca Ci za taki brelok. Zastanow sie czy niechcesz zrobic kilka sztuk i sprzedac nam.Pisze serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@CZULY_WOJTEK: No właśnie nie wiem czemu ludzie to plusują, ja tylko chciałam się dowiedzieć jak ogarnąć rozdajo, ale nikt mi do tej pory nie pomógł :D

@levusek1992: @przemekk121: @Bunkier: @fakeReal: @Ryboflawina: @koziolov: @Niestabilny:

Bardzo jestem wdzięczna za wszystkie oferty kupna bo to znaczy, że Wam się podobają ALE - właścicielami praw do marki Trailer Park Boys są ludzie, którzy bardzo nie lubią tego typu
  • Odpowiedz
@Symmachus: Licencja nie jest na sztuki, jeśli używa do opisu swoich produktów zastrzeżonych nazw (tak jak np Trailer Park Boys) to nie ma znaczenia ile sztuk robi :)
  • Odpowiedz
@ewiak: Drogi kiciochu. Nie liczę na to, że sprzedasz mi gotowe patenty, ale proszę powiedz mi chociaż mniej więcej, jak wygląda proces powstawania takiego stworka. Sama przygotowujesz od a do z wszystkie wykroje? Szyjesz to potem ręcznie czy na maszynie? Ile mniej więcej zajmuje ci przygotowanie pojedynczego projektu, od pomysłu aż do wykończenia? I jaki twoim zdaniem trzeba mieć lvl w szyciu, żeby coś takiego własnoręcznie stworzyć? Z góry dzięki!


@
  • Odpowiedz