Wpis z mikrobloga

Elo, właśnie okradli rodziców mojej dziewczyny. Oprócz zawiadomienia banku i zgłoszenia sprawy na policję coś można zrobić? Nie wiem jak to możliwe, przelewy wewnętrzne robione, nigdy taki duży przelew nie szedł na obce konto więc w ogóle dziwna sytuacja i żadnego powiadomiona SMS? Potwierdzania WTF? Da się tak zrobić? #ing #banki
B.....0 - Elo, właśnie okradli rodziców mojej dziewczyny. Oprócz zawiadomienia banku ...

źródło: comment_Z1z0fUxzOoPDZz3LYRxpsrzexoBSDsWt.jpg

Pobierz
  • 94
@Benq20: mi kiedyś zakosili kasę z konta, bo wypłacałem w bankomacie na Grójeckiej w Wawie0 tam był założony Skimming. Na drugi dzień miałem wypłaconą kasę w Rzymie. Oszukali tak ponad 2000 osób.
Reklamacja w banku, zastrzeżenie karty itd.. - za nieodpowiednie zabezpieczenia ( ale najpierw zgłoszenie na Policji, bo bez tego reklamacji nie przyjmą). Po około 10 dniach miałem z powrotem kasę na koncie, a sprawa po jakimś czasie została umorzona.
@ahojekk
@atur94
@Benq20 potwierdzam podobnie mial ojciec różowego, telefon po calym zabiegu sam przywrocil sie do ustawien fabrycznych. Nie jest tylko pewne czy to przez zainstalowanie apki czy dlatego ze kupil telefon z komisu i nie robil formata.
Jesli kradzież miała miejsce dzisiaj to moze jeszcze jest mozliwosc cofnac przelew, trzeba poinformowac bank o kradziezy.


@bobyxyz: bank został poinformowany, teoretycznie jeżeli przelew został zrobiony po 8 to nie powinien jeszcze trawić do aliora ale praktycznie pewnie robią takie rzeczy późno w nocy więc chyba po ptokach. #!$%@? mnie strzela bo facet miał 3 miesiące temu wylew, jeździ na wózku, teraz miął się rehabilitować w domu a tu taki #!$%@?