Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 805
Mirki, mój kierownik w #pracbaza zamienił się na mózg z nawet nie wiem czym. W ciniu jest 35 stopni, w blaszanym hangarze gdzie pracujemy jest około 42 stopnie. Generalnie jak się tam wchodzi to płonie się i leje się z człowieka jak z butelki. A ten oburzony, że wyszedłem do innego budynku się napić zimnej wody xD wyleciał za mną i zaczął drzeć ten swój ryj podczłowieka 167cm, że zaraz mogę iść do domu jak mi się nie chcę pracować.

Wiecie co zrobiłem?


Za te grosze, które tu mam płacone może mi buty wyczyścić.czas szukać pracy gdzie kierownictwo pozwoli mi się napić i usiąść na 10 minut xD

Jakby coś to szukam #praca :D

Mam 26 lat, umiem dobrze pracować, często jestem godizny przed pracą i robię trochę ponad ile muszę jak widzę, że mogę zrobić coś 2 dni wcześniej, umiem w komputer i msoffice, umiem w fotoszopy ale lubię też techniczne rzeczy. Najlepiej pomorskie i okolice #malbork lub #gdansk :D

Dziękuję za uwagę.

  • 71
@mechaos: #!$%@? ich PIPem.

zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, czyli przepisami bhp nie powinna ona przekraczać 30 stopni Celsjusza przy pracy biurowej. W przypadku pracy fizycznej w hali jest to 28 stopni i 26 stopni w warunkach szczególnych.

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę pitną bez ograniczeń. Jednak jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni Celsjusza na zewnątrz lub 28 w budynku, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom nie tylko wodę,