Wpis z mikrobloga

  • 5
@Greensie miałem 540i z lpg i nie pokazywało żadnych różnic na hamowni więc argument o spadku mocy jest z dupy, takie coś mogło wystąpić 20 lat temu przy instalacji pierwszej czy drugiej generacji
  • Odpowiedz
  • 7
@Greensie co za #!$%@? bzdura z ta mniejsza moca na gazie. Przy dzisiejszych instalacjach sekwenxyjnych nie ma spadkow mocy. Ba, mozna wystroic auto na gazie na wieksza moc, bo gaz ma wieksza wartosc opalowa, 110 otkan. Moze poczytaj troche, co? :)
  • Odpowiedz
@Greensie znam gościa, który ściągnął Mercedesa C300 ze Stanów, rasował go, stylizował na AMG, koniec końców wlożył w niego ok 150k PLN.

Spalanie zweryfikowało pojemność portfela i założył gaz.

Teraz jezdzi tankowac do sąsiedniej miejscowości :D
  • Odpowiedz
@Greensie na sterowniku od sekwencji przy modach głupiego odlotu możesz nawet podnieść moc.. jesteś kompletnym dzbanem! Nie znasz się a się wypowiadasz. Więc polecę cytatem z kapitana bomby: -Kolego, po pierwsze to zamknij mordę, a po drugie to #!$%@?!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Greensie: poniekąd rozumiem ale zauważ że kupując auto 300 kucy nie kupujesz sportowego auta. Tylko auta którym depniesz se 5 - 10 razy w roku na autostradzie, raz na torze. Reszta to dojazdy do pracy, kumpli, po teściowa, żonę...
Jak chcesz auto sportowe typowo na tor to i tak wydasz gruby hajs, to benzyna nie jest twoim problemem . Chyba że kupujesz rajdowke ale nią już nie pojeździsz po drogach. Więc
  • Odpowiedz
@blackphoenix ale ja nie mówię, że beka z oszczędności bo widzę że mnie tu większość źle zrozumiała. Tylko po co Ci sportowy samochód, który ma silnik z większą mocą i założenia będzie więcej palił jak chcesz oszczędzać?


@Greensie: Bo jestem biedny a nadal chcę samochód z mocnym silnikiem. To proste. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greensie: po 1. Nie przy każdym silniku lpg jest opłacalne. Np w TSI trzeba zakładać drogą i skomplikowaną instalacje, która zużywa drobne ilości benzyny.
Każda instalacja LPG wymaga większej uwagi, dbałości i dodatkowych wydatków związanych z serwisem. Nie każdemu chce się w to bawić skoro stać ich na jeżdżenie na benzynie.
  • Odpowiedz
najbardziej mnie rozwalają dzieciaki śmiejące się z gazu gdzie generacja która wyrównała osiągi gazu i benzyny powstała wcześniej od nich xD
  • Odpowiedz