Wpis z mikrobloga

@Greensie kumple ma saaba 9-3 2.OT zrobionego na 290koni (mierzone z LPG, na benzynie ma 295) 100 kilometrów kosztuję go 30 PLN, na benzynie jest to około 100 PLN. Jedyny minus to butla w kole, no i trzeba częściej wymieniać olej, mnie więcej co 10 tysięcy kilometrów.
  • Odpowiedz
@Greensie: akurat się zgadzam, nie stać cię na wache do fury którą kupiłeś? to zmień samochód zamiast pokazywać jakim to samochodem panisko się nie wozi, tylko "ooo panie czemu to tyle pali" XDDD
  • Odpowiedz
@jaysafari: no przybij sobie piatkę z OP'em tak samo durnowato myślicie. dlaczego niby to, że ktoś gazuje samochód ma oznaczać, że nie stać go na paliwo?? przepłacanie za beznynę kiedy można płacić mniej za lpg to faktycznie oznaka bogactwa xD

to zmień samochód zamiast pokazywać jakim to samochodem panisko się nie wozi


no ale co ja mówię, ten tekst doskonale świadczy o tym że jesteś biedakiem umysłowym i boli cię dupa,
  • Odpowiedz
@Greensie: zarzutka fajna, taka "niecodzienna" XD
Gdzieś tam pisałeś, że spadek mocy po instalacji xD Ale wiesz, że to najcześciej na poziomie ok. 5%? XD To przy 200+ KM nie robi różnicy 5KM w tą czy w tą :D
  • Odpowiedz
@Greensie: pieniądze które oszczędzę nie wydając tyle na paliwo mogę w przyszłości przeznaczyć na jeszcze lepszy samochód, ale osoba taka jak ty ma widocznie horyzonty myślowe nie przekraczające godziny w przód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Greensie: jeden rabin...... wiesz co ja wyznaję opcję że wolę duże luksusowe auto z dużą benzyną pod maską i LPG , mam #!$%@?. Na autostradzie oszczędni lecą po góra 120 bo ojej dużo spali , ja lecę 160 , niech se #!$%@? spali gazu ile chce, mam #!$%@?. Mam komfort luksus i moc, i koło #!$%@? mi lata co ktoś sądzi o tym że jeżdzę na LPG
  • Odpowiedz