Wpis z mikrobloga

Jeśli za 11 tygodni nie zdołam wyrobić sześciopaka wśród plusujacych ten wpis wylosuję jedna osobę, która wygra przedtreningówkę EndoRush Powder - 495g (smak do wyboru z listy, wysyłka oczywiście na mój koszt). Zielonki nie bioro udziału w losowaniu.

Zdjęcie wrzucam równo 20.10.2018 r., trzymajcie za mnie kciuki( ͡° ʖ̯ ͡°)

P.S. z końcem maja #rozowypasek, z którym byłem oficjalnie 8 lat zostawił mnie dla jakiegoś frajera (chociaż tak naprawdę frajerem w tej sytuacji jestem ja). Od tego czasu nie przespałem spokojnie ani jednej nocy, ale za to przybyło mi już 2 cm. w bicku :)

Szanse na wygrana macie małe, mam w sobie tyle motywacji, że gdy budzę się w środku nocy i nie mogę dalej spać wychodzę z mieszkania (w którym jeszcze całkiem niedawno mieszkaliśmy razem) i zaczynam po prostu biec przed siebie(,).
Smutne to jak bardzo można zaufać i powierzyć całe swoje życie innej osobie.

#rozdajo #mikrokoksy #brzuchboners #brzuchw11tygodni #gorzkiezale #pokazforme
jotuze - Jeśli za 11 tygodni nie zdołam wyrobić sześciopaka wśród plusujacych ten wpi...

źródło: comment_41BdmgcwqS9Ya89FBRGaSHwZEJrCRHSL.jpg

Pobierz
  • 29
@jotuze: zdefiniuj sześciopak, żeby nie było że wykpisz się byle czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak na poważnie, całkiem dobry pomysł na takie problemy, ja zawsze po prostu chlałem.
@jotuze: Wołaj. Ja spróbuję w takim razie zrzucić przynajmniej 10kg przez te 11 tygodni. Będę miał motywację żeby to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia mireczku (òóˇ)