Wpis z mikrobloga

Witajcie miraski, od dłuższego poszukuje pracy na plandekowca 3.5t (wiem że to nie olx, ale szukałem już wszystkiego i desperacja przyciągnęła mnie tutaj). Wszystkie oferty jak do tej pory przejrzałem są legit, ale jest jedna rzecz która mnie dyskwalifikuje z większości, mianowicie doświadczenie w tego typu zawodzie, u mnie jakiegokolwiek brak, są firmy które szukają bez doświadczenia na owe busy, lecz ogłoszenia wyglądają jak pisane przez 5 latka, parę słów typu ,,SZUKAM KIEROWCY, NIE KURIER, ZAROBKI SUPI'', zero informacji na temat pracy, godzin, możliwości własnego busa i stawiania pod chatą i innych dupereli, co możecie mi w tej sytuacji doradzić? mieszkam parę kilometrów za trójmiastem. #transport #kierowcy #pracbaza
  • 5
@Spyte: Radze zadzwonic do kilku z tych #!$%@? ogloszen. Istnieje spots szansa ze dodzwonisz sie do normalnego czlowieka, ktory po prostu nie umie into internety i wszystko powie przez Telefon.

PS. Zainstaluj sobie apke do nagryeania rozmow telefonicznych Bo umowa ustna to tez umowa.
Zadzwoniłem do jakiegoś janusza z śmiesznie opisanego ogłoszenia, wypytałem się co i jak, międzynarodówka do dojczlandu w systemie 3/1, mam jutro dzwonić i się umówić na rozmowę. Trzymajta kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)