Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że @lakukaracza_ prowadzi swoją prywatną wojenkę z Katolikami, postanowiłem być jego przeciwieństwem i pokazywać okropieństwa tego świata jakie spotykają nas z rąk ateistów. Będę wrzucał to pod tagiem #bekazateistow
Zaczynamy.
Pod koniec XIX w. i na początku XX wprowadzono 4 konwencje genewskie mające regulować zachowania w stosunku do rannych żołnierzy, jeńców i ludności cywilnej. Jak wiemy, w praktyce niewiele to dało, bo XX wiek był pełen okrucieństw. Ciekawostką jednak jest to, że wśród 10 największych zbrodniarzy tego czasu aż 8 definiowało się jako ateiści.

Mao Zedong
Włodzimierz Lenin
Józef Stalin - mimo, że uczył się w prawosławnej szkole z której notabene został wyrzucony.
Adolf Hitler - historycy są zgodni, że z wyznania był ateistą ale i oportunistą.
Chang Kaj-szek
Hideki Tojo
Pol Pot
Kim Ir Sen

Pozostała 2 to muzułmanie Imsail Enver i Yahya Kahn.

#bekazlewactwa #katolicyzm #gimboateizm #4konserwy
  • 84
@lakukaracza_: nie odnosi się to do tego co napisałem, czyli szukania innych przyczyn popełniania zbrodni, niż ta, która jest ci wygodna. Ten wpis pokazuje bezsens takiej bezrefleksyjnej propagandy jaka siejesz. Ps. Ilość "D" w XD nie świadczy o sile twoich argumentów, zalecam umiar, bo wygląda to śmiesznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@dqdq1: @PomidorovaLova: @Please_Remember: @Deska_o0: @Frisek: @dracul: No i teraz właśnie drogie Mireczki i Mirabelki widzicie jak łatwo GENERALIZOWAĆ, dokładnie to co was tutaj oburzyło odbywa się w większości pod tagiem bekazkatoli w wykonaniu lakukaracza. Jakiś ksiądz zrobił coś złego wbrew wierze jaką wyznaje? Jakiś człowiek w imię sobie tylko znanego Boga zabił kogoś? Ale Ci katole są głupi. Ta hiperbola została zastosowana specjalnie.
@rakiwo zanim dokonasz tak banalnego porównania zapoznaj sie z historią kleru w Irlandii. Skandale pedofilskie pogrzebały irlandzki kler i tamtejszy konserwatyzm poszedł na dno zaraz za nim. W Polsce mafia w sutannach nosi sie o wiele swobodniej ale i to do czasu. KK kryjąc przestępców na całym świecie sam sobie szkodzi i sam doprowadzi do swojego upadku, a to co piszemy tutaj ma tylko charakter szyderstwa - bo tak jak wspomniałam -