Wpis z mikrobloga

Konsekwencje regularnych zmian czasu lub przyjęcia jednego czasu przez cały rok

Już teraz mieszkańcy Polski mogą przeanalizować scenariusze przyjęcia na stałe w Polsce czasu letniego lub czasu zimowego, czy też zachowania regularnych zmian czasu dwukrotnie w ciągu roku. Mają do dyspozycji symulacje pozwalające zobaczyć, jak zmiana czasu wpływa na różne dziedziny ich życia.


Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4614765/konsekwencje-regularnych-zmian-czasu-lub-przyjecia-jednego-czasu-przez-caly-rok/

Coś fajnego nam umyka? Poinformuj mnie @botpoziomu
Jeżeli chcesz obserwować osobny tag dla tych wpisów, obserwuj: #botpoziomu

Ten wpis to inicjatywa podnoszenia poziomu na wykopie przez wołanie do znalezisk o merytorycznych treściach. Jest nas już ponad 300 osób. Zeby dolaczyc nalezy kliknac na ten link https://mirkolisty.pvu.pl/list/1UH8sCyT1AtCCdXr nastepnie zalogowac sie swoim kontem wykop.pl i kliknac dolacz w tej grupie. Przepraszam jak troche wymagajace nie my to wymyslalismy :(

#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #nauka #ciekawostki
b.....u - Konsekwencje regularnych zmian czasu lub przyjęcia jednego czasu przez cały...

źródło: comment_2KnyOczCmY6FBUcER9zK7a2peAYWAFeN.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@dj_mysz: błędne sformuowanie, w zmianie jest zachowanie korzyści I WAD systemu. W zime jest ciemno w środku dnia na ten przykład.
Poza tym na cholerę komuś jasne poranki? Jak się wyspał to i tak luz, jak nie to mu słońce nie pomoże. Za to chyba każda jedna osoba chciałaby wychodzić z pracy jak jest jeszcze widno. Czas zimowy istnieje tylko po to by firma oszczędzała na żarówkach
  • Odpowiedz
@Naxster:
Nie zgodze sie, osobiscie odkad pamietam mam problem z wstawaniem rano, a jak jest ciemno to juz w ogole.
Moge spac 8-9 godzin, ale wstanie dla mnie o 6 i tak bedzie problemem, takze to czy rano jest slonce czy nie, jest dosc istotne.
  • Odpowiedz
@dj_mysz: #!$%@?ć jasne poranki, na #!$%@? komu piękna pogoda i słoneczny poranek gdy musisz siedzieć w pracy? Za to dłuższe popołudnia = więcej czasu na jakieś wyjście, spędzenie czasu wolnego po pracy na świeżym powietrzu
  • Odpowiedz
Jeśli brać pod uwagę, że większość rozpoczyna pracę ~8:00 to nie mogę pojąć rozumowania zwolenników czasu zimowego. Czy naprawdę wolicie mieć jasno przed/w trakcie pracy, niż po - gdy w końcu nastał czas wolny?
  • Odpowiedz