Wpis z mikrobloga

#thermomix tm5 w ciągu 3 lat popsuł się drugi raz - najpierw waga stwierdzała, że powietrze waży kilkaset gram, tym razem błąd C150 i urządzenie w ogóle nie działa - ktoś wie o co z tym chodzi? Jakiś teoretyczny koszt? Wstępnie widzę, że transport i wstępna diagnoza to już 160zł.
  • 11
  • Odpowiedz
@rafar 4200 zł, bo za 800 kupujesz thermomixa w biedronce (jest nie czego nie ma to fajnego wyświetlacza i cookiedo, które zresztą i tak jest platne abonamentowo). Nie kupuje się rzeczy na pokazach w piramidach typu vorwerk
  • Odpowiedz
@rafar: Gdzieś mi mignęło, że problemy z wagą udało się załatwić bezkosztowo w serwisie Vorwerka. Zadzwoń i zapytaj.
Moja waga też szaleje, sprzęt ma dopiero rok.
  • Odpowiedz
@rafar: Czy ktoś z twojej rodziny/znajomych jest dystrybutorem tm i namawiał cię na zakup i dodatkowo na "wspaniałą możliwość biznesową"? Czy może kupiłaś tm na allegro?
  • Odpowiedz
@renalum: zadzwoniłam i powiedziałam, że chcę kupić, przyjechała Pani, pokazała i kupiłam. Nikt nie namawiał, chciałam mieć dobry sprzęt w domu.
  • Odpowiedz
@rafar: A co cię zainspirowało do kupienia tm? Inspiracją nie mogła być np reklama w telewizji, bo MLMy nie reklamują sie w tv. Czy ktoś z twojej rodziny/znajomych posiada tm i wywierał na ciebie wpływ?
  • Odpowiedz
założyłam, że przy takiej wysokiej cenie znacznie przewyższającej produkty konkurencyjne będzie to coś super. Faktycznie takie jest, gdyby nie zaskakująca awaryjność.
  • Odpowiedz
jakby ktoś kiedyś szukał odpowiedzi... to błąd thermomix w TM5 C150 oznacza, że 5 razy źle nałożono pokrywkę i próbowano uruchomić urządzenie. Urządzenie się wtedy blokuje i tylko serwis je może odblokować podłączając je do komputera i wciskając guzik. Obiecano mi to zrobić w ramach 160zł kosztu dostawy i diagnozy...
  • Odpowiedz