Wpis z mikrobloga

@sublingual: W żadnym wypadku! Ale zwróć uwagę na jedno - mamy tutaj przypadek narzekający że szkoła wygląda jak w latach 90'tych, a jednocześnie jest w tej szkole pierwszy raz od tych lat, z czego wniosek, że prawdopodobnie w międzyczasie nie głosował. Niby jedno z drugim nie ma związku, ale w tym przypadku - nie głosował na lokalne władze, od których właśnie zależy jak ta szkoła będzie wyglądała... Nie głosuje, ale narzeka
@sublingual: widzisz, mam przykład z własnego podwórka, wprawdzie chodziło nie o szkołę a przedszkole, gdzie burmistrzowi się zmarło, na jego miejsce jako p.o. przyszła pewna babka, która... w kilka tygodni załatwiła sprawy, których tamten nie mógł zrobić od kilku lat twierdząc, że się nie da. Wprawdzie to nie chodziło o remont, ale jednak - zmiana władzy i nagle się jednak da
@marw007: za moich czasoe dyrek byl dobrym zarzadca, teraz juz emeryturka. Umial zbierac kase z okolicznych firm, szukal sponsorow. Jakos okolo 2010r. Kazda sala miala tablice interaktywna, generalnie kazdy grosz zaiwestowany. Jego nastepca tez widac, ze dba remontujac kolejne sale.
@husky83 wybory samorządowe były co 4 lata. W tym miejscu mieszkam tylko trzy. Poprzednio głosowałem w klubie osiedlowym który wygląda dużo lepiej.

Przyznam, że nie lada z ciebie wykopowy detektyw skoro po jednym zdjęciu i uwadze, że szkoła wygląda tak samo jak 30 lat temu ty wyciągasz takie wnioski. Głosuję, jak tylko mam okazję. Staram się wybierać mądrze (w swoim mniemaniu), przyglądam się kandydatom i temu co mają do zaoferowania. Tym bardziej
@marw007: Twoja wypowiedź po prostu zabrzmiała tak, jakbyś ostatni raz w tej szkole był właśnie w latach 90'tych ;-) Ale ok, już wszystko wyjaśnione :-)

chcesz nam powiedzieć, że miałeś cos wspólnego ze śmiercią burmistrza?

@marw007: Na jednym ze spotkań nieźle go wk*rwiłem wytykając mu co obiecał a co zrobił, ale do szpitala trafił tydzień później, więc to nie do końca ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mitatuyo czysto jest bo są wybory. Okna wymienione bo termomodernizacja budynków użyteczności publicznej jest mocno dotowana i do tego jest już standardem.

Każdy jeden budynek w którym przesiadują urzędnicy jest #!$%@? na wysoki połysk. W każdym jednym urzędzie wszystko jest nowiutkie.
Sobie umieją zrobić dobrze. Szkoły wyglądają jak w PRL, przedszkola to obraz nędzy i rozpaczy (za który trzeba dodatkowo płacić), był w moim mieście oddział uczelni wyższej (państwowej) to urząd nawet