Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP: Przesadzasz dość, jedynie gry leniwych developerów. Exy działają jak marzenie, RDR 2 też działa zajebiście w natywnym 1080p na slimce. Jeżeli są spadki to są spowodowane procesorem który jest taki sam jak w Pro (lekko niższe taktowanie ale wydajnościowo róznica marginalna w tej kwestii) i Pro w tych samych miejscach też ma spadki.

Kupowanie teraz Pro jak zaraz wyjdzie PS5 z prawdopodobnie kompatybilnością wsteczną więc wszyscy będą wyprzedawać swoje konsole
@Gordon45: Ja bym brał Slimke i odkładał kase na premiere PS5 (zapowiada się że będzie drożej, okolice 2000+ aniżeli 1500 zł więc warto już o tym pomyśleć), jeżeli będzie kompatybilność wsteczna a wszystko na to wskazuje (nie mają się jak wytłumaczyć jej brakiem, to ta sama architektura, Microsoft na 1000% będzie miał wsteczną + było widać już patenty Sony w tej sprawie) to po zapowiedzi PS5 wszystkie PS4 będą wyprzedawane w
@dyslexia: O, z tym się moge zgodzić. Pro ewentualnie jeżeli masz TV 4K bo wersje pod Pro są zrobione z myślą o lepszym skalowaniu do 4K, ale jeżeli nie to Slimka i odkładanie już na nową generacje bo nadciąga pełną parą. Sony już nie zapowie nowych gier na PS4, E3 2019 odwołane z ich strony teraz już tylko czekamy na zapowiedziane dotychczas gry i nową generacje. Jesteśmy na jej ostatkach (I
@WLADCA_MALP: A ja grałem na Slimce, jestem purystą graficznym i sprzętowym bo jestem PCMR i gram głównie na PC. I powiem Ci szczerze że zawsze ta gra mi działała ładnie, płynnie i widziałem gdy się przyglądałem z okiem przy monitorze natywne 1080p. Gdy skalowało lekko w dół to w takich momentach że serio nie zauważysz tego jakkolwiek prócz filmów z analizami i powiększaniem obrazu pod lupą.

Jestem pod wrażeniem jak Spider-Man
@Navari: oczywiście masz rację w tym co piszesz jak najbardziej. Swoją drogą ciekawi mnie jak ukształtują się ceny na starcie nowego PS bo jak widać po cenach podzespołów komputerowych które po prostu podrożały (jakieś ponad pół roku temu myślałem nad złożeniem kompa na 1060gtx i kosztował jakieś 900 pln. Ostatnio jak patrzyłem to i 1400 nawet wołali :O) może nie być tanio
@dyslexia: Nie patrz na ceny Nvidii, oni sobie je windują jak chcą bo nie mają jeszcze konkurencji od AMD (pokładam nadzieje że zmieni się to z nadejściem nie wiem czy Navi chociaz mam takie marzenia, ale tej serii po Navi którą AMD zahajpowało trochę jako coś dużego)

M$ i Sony mają mocne deale od AMD na APU + dodatkowo mogą sprzedawać sprzęt po kosztach bo oni nie zarabiają na konsolach tylko
@dyslexia: Możliwe, zobaczymy jak będzie. Czekam i trzymam kciuki że Sony nie będzie pazerne na remastery xD (Sony akurat mocno dyma graczy na każdym kroku, gdyby nie exy to by ich nie było za te praktyki) i da kompatybilność wsteczną (a nie mają wyjścia, Microsoft będzie się reklamował przecież że wraz z premierą Xboxa nowego masz dostep do całej biblioteki XOne + wybrane gry z X360 i pierwszego Xboxa. Przecież to