Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam żonę od kilku lat i mamy małe dziecko (2 lata). Niestety na maxa przestało nam się układać w sprawach łóżkowych od czasu urodzenia dziecka. Żona twierdzi, że nie ma w ogóle ochoty, jest kłębkiem nerwów itp. Kiedyś nasz seks był niesamowicie udany. Wiem, że mnie strasznie kocha i wiem, że uczucia nie mają tu nic do gadania. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Może coś poradzić? Stulejarzy piszących zostaw ją odsyłam na fotka pl. Dzięki i pozdrawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 55
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stary zrobiłeś błąd ze tu napisałeś. Nie bierz rad tych idiotów na serio. Jestem nazwany jakimś cuckiem bo napisałem coś co nie jest zgodne z trendem #!$%@? na kobiety za wszelka cenę. Chyba napisze jakiś ciekawy wpis na temat tego #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania U kobiety brak ochoty na seks to też często kwestia hormonalna, a ciąża potrafi to bardzo rozregulować.
Plus po porodzie naturalnym jest, że ochota na seks spada, bo natura wszelkie siły i skupienie przekierowuje na potomka.

Żonę po pierwsze na badania hormonalne, po drugie rozmowa, a po trzecie specjalista.

@kwasnydeszcz Weź Ty się w głowę stuknij, albo przeczytaj jakąkolwiek książkę medyczno-psychologiczną o ciąży/porodzie i wczesnym etapie wychowywania dzieci.
  • Odpowiedz
  • 11
@kwasnydeszcz Przecież opieka nad dwumiesięcznym dzieckiem to przy dwulatku są wczasy :) Serio, dzieci są różne, a dwulatek swietnie potrafi rozwalić poukładane życie histeriami, buntem i chodzeniem spać o 23.00.
I jestem w stanie uwierzyć, że żona OPA jest klebkiem nerwów i nie ma sily na seks.
Generalnie często widzę Twoje sensowne komentarze, ale tutaj pojechalas pod publiczkę. W ogóle komentarze pod tym wpisem to jeden wielki rak.
Weź Opie normalnie porozmawiaj
  • Odpowiedz
@alfka: no czytałam i mam w bliskim otoczeniu kilka położnych i od nich wiem, że ponowne współżycie po ciąży powinno nastąpić nie później niż do trzech miesięcy po porodzie, o ile nie istnieją żadne przeciwskazania natury medycznej. brak seksu osłabia więź z partnerem i wpływa destrukcyjnie na związek, więc jeśli kobieta do pół roku nadal unika stosunków to konieczne jest zasięgnięcie pomocy u specjalisty. u OPa unika od dwóch lat, ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiele kobiet tak ma, że po urodzeniu dziecka przestają się czuć atrakcyjnie. Piersi zamiast być czymś erotycznym stają się poidłami z mlekiem, pusia staje się zwykłym organem do wypychania bobasa. Poza tym ciało po ciąży się zmienia, traci na jędrności. Możliwe, że Twoja żona ma problemy z własną atrakcyjnością, nie czuje się tak pewnie w swoim ciele jak przed porodem. No i druga sprawa, że ciężko po całym dniu w
  • Odpowiedz