Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam żonę od kilku lat i mamy małe dziecko (2 lata). Niestety na maxa przestało nam się układać w sprawach łóżkowych od czasu urodzenia dziecka. Żona twierdzi, że nie ma w ogóle ochoty, jest kłębkiem nerwów itp. Kiedyś nasz seks był niesamowicie udany. Wiem, że mnie strasznie kocha i wiem, że uczucia nie mają tu nic do gadania. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Może coś poradzić? Stulejarzy piszących zostaw ją odsyłam na fotka pl. Dzięki i pozdrawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: norma, kobieta MUSI przekierować prawie całą swoją energie na wychowanie/dbanie/opiekę nad dzieckiem, bo tak została stworzona. A ty MUSISZ to zrozumieć i ją w tym wspierać możesz kupować jej kwiaty i jakieś drobne prezenty. Z czasem jak dzidzia podrośnie będziecie się bardziej do siebie zbliżać fizycznie, bo mentalnie/duchowo cały czas powinniście być blisko. Pozostaje przekierowanie nadmiaru swojej energii na pracę, hobby, znajomych i trzepanie kapucyna wspólnie i w porozumieniu z
A ty MUSISZ to zrozumieć i ją w tym wspierać możesz kupować jej kwiaty i jakieś drobne prezenty.


@bialy_wilk: świetna porada bulwo XDDD

Z czasem jak dzidzia podrośnie będziecie się bardziej do siebie zbliżać fizycznie, bo mentalnie/duchowo cały czas powinniście być blisko.


przecież to dziecko ma już dwa lata, a nie dwa miesiące. po prostu OP w oczach żony był tylko beta providerem i nigdy jej szczególnie nie pociągał. miał ją
@kwasnydeszcz: wróć do piwnicy, bo życie to tylko z wykopu znasz. I jak po 2 zdaniach OP już wszystko wiesz o jego życiu to #!$%@? gratuluje. Nigdzie nie napisał że nie ma seksu tak że do szkoły też warto wrócić. Dwa lata to jest bardzo mały wycinek czasu - ludzie potrafią zrozumieć swoje błędny nawet po 20, 30 latach. I kobieta musi wiedzieć że jest ważna w oczach męża prezenty temu
osoby bez dzieci nie powinny się wypowiadać


@skorpion666: och, tak, bo ty masz kaszojada PODKREŚLAM kaszojada!!! i przez to posiadłeś wszystkie rozumy świata. swoją drogą świetna retoryka. to tak jakby pisać, że onkolog nie powinien się wypowiadać o nowotworach, jeśli sam nigdy nie miał raka XD wyobraź sobie, że osoby bez dzieci mają też dzieciatych znajomych, z którymi rozmawiają.

skoro OP pisze, że kiedyś miał udany seks, a teraz żonie się
@skorpion666: No własnie nie mieliśmy jeszcze ze sobą jakieś styczności, ale widać ze wyżyny intelektualne leżą głęboko zakopane w mule. A tak jak prawisz OP może mieć poważny problem (jeśli nie jest trollem). Natomiast przykra sprawa jest taka, że ma tyle plusów. Ludzi zgadzających się w poglądach "jak się zepsuło, trzeba #!$%@?ć, nie naprawiać" A to nigdy nie kończy się dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)