Wpis z mikrobloga

Z jednej strony nuda, bo rok w rok te same piosenki lecą w #topwszechczasow , ale to tylko podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane. Wystarczy sobie posłuchać jakiejś eski czy Zeta, tego dla mnie się nie da słuchać.
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Ezev: Gdyby Eska czy Zetka istniałaby w latach 70. czy 80., to też nie grałaby muzyki z Topu. To, że nie umiesz jej znaleźć, nie oznacza, że nie nagrywa się obecnie dobrej muzyki.
  • Odpowiedz
@Ezev: może dlatego, że to jest topwszechczasow. Za kilkanaście lat pewnie utwory współczesne będą w tym topie. Zresztą to tylko radiowe zestawienie, a dzisiaj radia słuchają głównie starsi ludzie, zwłaszcza trójki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ezev:

podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane


Znaczy się, oczekujesz, że dobra muzyka będzie w radiu? W dobie streamingów?
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: ale to nie kwestia tego że nie umiem nic dobrego znaleźć, mówię o tym że w radiu nic dobrego poza trójka nie ma- przynajmniej w Polsce b, gdzie łapie b.malo kanałów
  • Odpowiedz
  • 40
@Ezev może poprostu przestań słuchać radia a zacznij muzyki? Masz 16 lat a nawet mój tata jest bardziej ogarnięty i używa Spotify..
  • Odpowiedz
@Ezev: Eska, Zetka i RMFka to stacje komercyjne - nastawione na masówkę i odsłuchalność reklam - tam nie może być bardziej ambitnej muzyki bo reklamodawcy uciekną.
A tak poza tym, miałem kiedyś niewątpliwą "przyjemność" być zmuszonym do słuchania RMFki codziennie przez trzy tygodnie dzień w dzień. Po tygodniu już nie musiałem patrzeć na zegarek by wiedzieć która godzina. Powtarzalność playlisty była co do sekundy ustawiona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wetorek2: nie słucham streamingów, ale polecam poustawiać chartsy na rateyourmusic
Jak miałem więcej czasu na muzykę to leciałem listami rocznymi
  • Odpowiedz