Wpis z mikrobloga

Z jednej strony nuda, bo rok w rok te same piosenki lecą w #topwszechczasow , ale to tylko podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane. Wystarczy sobie posłuchać jakiejś eski czy Zeta, tego dla mnie się nie da słuchać.
  • 65
  • Odpowiedz
@Budo: "Kiedyś to było kurła" xD człowiek odpalał byle jaką stacje i leciała muzyka która mi się podobała, większości ludziom się podobała a teraz mi się to nie podoba xD
Spoko dla siebie muzyke mam ogarniętom :) jak jadę gdzieś ze znajoymi to i tak przeważnie leci Golec uOrkistera bo można się pośmiać i pośpiewać xD a tak do posłuchania to ekipa raczej into rock/metal więc spin nie ma :)
Jak
  • Odpowiedz
@Ezev: Masz 16 lat i nie potrafisz into spotify? Do wyboru jest też Tidal, iTunes, Google Music.

Na takim spotify masz tysiące wykonawców tylko w obrębie jednego gatunku. Masz playlisty tworzone przez Spotify i dostęp do playlist tworzonych przez użytkowników. Słuchasz czego chcesz i kiedy chcesz, a przy premce możesz to ściągać. Nie rozumiem jak z takim dostępem możesz słuchać muzyki w standardowych radiach :P
Co prawda na Spotify nie ma
  • Odpowiedz
@Gavilar: mam 16 lat i z niczego nie korzystałem z tego co wymieniłeś , jedynie korzystałem z YouTuba i soundclouda. W radiu jest o tyle fajniej, że eksperci poopowiadają jakieś anegdoty związane
z artystami, przeprowadzą z nimi wywiad, czy też jak w pewnym francuskim radiu (nie podam nazwy bo mi wypadła z głowy) po prostu zagrają jakaś piosenkę na żywo. Nie ograniczam się też do 1 gatunku, rapu tez czasami posłucham,
  • Odpowiedz
Nie ograniczam się też do 1 gatunku, rapu tez czasami posłucham


@Ezev: Tylko pamiętaj że muzyka nie kończy się na tej śmiesznej wojence rap-metal ( ͡ ͜ʖ ͡)

W radiu jest o tyle fajniej, że eksperci poopowiadają jakieś anegdoty związane

z artystami, przeprowadzą z nimi wywiad,


To mnie życie prywatne artystów średnio grzeje więc radia raczej unikam ;p

Ale spotify polecam. Przykładowo dziś natknąłem się na
  • Odpowiedz
@Ezev: W wersji darmowej są reklamy co jakiś czas, gorsza jakość audio (160 kbps) oraz nie można pobierać.
Wersja Premium to brak reklam, 320 kbps, można pobierać + dodatkowe opcje w apce na smartfona.

Dla Kowalskiego premka to 20zł/msc
Dla Studenta - 10zł/msc
A najlepszą opcją jest Spotify Family gdzie masz 30zł/msc, a w Rodzinie może być 6 osób, więc jeden zbiera hajs i płacicie wtedy 5 zł/msc/głowe ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 6
@JogurtMorelowy jak to by nie grały? Wszystkie kawałki z topu są mainstremowe. Te rozgłośnie może i mają inny profil ale to wcale nie znaczy że grają jakaś gorsza muzykę. Za 30 lat ludzie będą wspominać takie hity jak Call me maybe I narzekać że się już takiej muzyki nie robi. Na, znam takich co uważają że w latach 90-tych była dobra muzyka i już takiej nie ma
  • Odpowiedz
@MemeFairy: "dad rock" źle, "przereklamowane zespoliki jak Nirvana czy Soad" też źle, czyli co, można słuchać tylko takich wykonawców których zna nie więcej niż 1000 osób? pod jakim kryterium oceniasz i mówisz co jest gównem? jak coś jest popularne to od razu gówno?
  • Odpowiedz
@Ezev: no wolisz bo są anegdoty, wywiady czy kawałki live, czyli to co jest w internecie a czego nie ma w większości stacji radiowych. W internecie nie ma także reklam grzybicy pochwy czy powtarzania co godzinę tych samych jakże pasjonujących wiadomości.
https://www.youtube.com/user/kexpradio/videos
Jeden kanał na youtube >>> gówno >>> polskie radia. Nie mówiąc o tym, że w necie można słuchać stacji radiowych z całego świata zaczynając choćby od Czwórki, która jest
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: co do reklam się zgodzę, czwórkę kiedyś łapało mi, nawet fajny kanał, a co do słuchania radia internetowego to bardzo fajny pomysł, jutro chyba sb podepne tel jackiem do radia i kolumn tak dla testów
  • Odpowiedz