Wpis z mikrobloga

Z jednej strony nuda, bo rok w rok te same piosenki lecą w #topwszechczasow , ale to tylko podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane. Wystarczy sobie posłuchać jakiejś eski czy Zeta, tego dla mnie się nie da słuchać.
  • 65
  • Odpowiedz
@Ezev top to jest zjawisko społeczne. Z roku na rok nie zauważysz zmian, ale w dalszej perspektywie znajdą się piosenki, które dla młodszych stają się kultowe właśnie teraz.
  • Odpowiedz
@vkzk: Można pewnie wrócić do Winampa jednak nie martwi cię to że kiedyś grali w popularnych rozgłośniach fajną muzykę a teraz szajs ;d? Jakim cudem dawniej w radiu można było usłyszeć Linkin Park, Metallica, Korn, Slipknot, Nirvane, Soad czy choćby oklepaną Evanescence.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: popularne stacje od zawsze miały to do siebie, że puszczały popularne gówno i (uwaga, to może być dla niektórych szok) wymienione zespoły to jest właśnie popularne gówno, tylko że więcej w nim gitar xD Rok 2018, a ludzie nadal sugerują, że takie przereklamowane zespoliki jak Nirvana czy Soad dla alternatywnych, zbuntowanych nastolatków to jakaś muzyczna uczta i wyżyny ja #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
@MemeFairy: Cześciowo się z tobą zgodzę :D Nie jest to ambitna muzyka (przynajmniej w częście utworów) ale moim zdaniem lepsze to niż to co obecnie leci :)
Oglądałem sobie całą serie "Tego się słuchało" i mniej więcej muzyka skończyła się w 2004 roku.
Od tego czasu prawdziwa muzyka zeszła do podziemi i nie jest tak popularna a w radiu leci gówno* :D
* z okazjonalnymi wyjątkami
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: zgadzam się z twoimi komentarzami, ostatnio jak oglądałem serie "Tego się słuchało" to większości hitów z roku 2018 nie znałem, jednak mało radia słuchałem w tym roku :D
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: człowieku, w dobie streamingu nikt poza oddziałami geriatrycznymi nie słucha radia, żeby szukać w nim nowej, dobrej muzyki. Jeśli naprawdę uważasz, że muzyka skończyła się w 2004 roku i całkowicie zeszła do podziemi to chyba niewiele jej aktualnie słuchasz, a brandzlowanie się nad tym co było kiedyś jedynie zawęża horyzonty muzyczne. Zamiast smęcić, że kiedyś było lepiej zacznijcie słuchać
  • Odpowiedz
@MemeFairy: Słucham sporo aczkolwiek mało scrobluje https://www.last.fm/pl/user/toxarz
Zamiast streamingować muzykę mam na dysku bo sporo zespółow nie ma w spotifiach czy yt :D
MUzyka w RADIU skończyła się w 2004 roku, nie jest też teraz najlepiej ale najgorzej też nie. Większość moich zespołów ma sporo lat na karku są po rozpadach/zejściach/solowych projektach jednak godnych młodych następców jak na lekarstwo. rzałem ja
  • Odpowiedz
Z jednej strony nuda, bo rok w rok te same piosenki lecą w #topwszechczasow , ale to tylko podkreśla jakie gówno jest teraz produkowane. Wystarczy sobie posłuchać jakiejś eski czy Zeta, tego dla mnie się nie da słuchać.


@Ezev: To podkreśla, że mirki mają skostniały gust i "kiedyś to było". Powstaje masa dobrej muzyki, ale trzeba się ogarnąć i otworzyć oczy, a nie tylko słuchać ledów, floydów i innych takich klasyków.
  • Odpowiedz
@lanekrasz: No to akurat w radiu leciało i było spoko w porównianiu z tym co jest teraz :D
100x wolałbym słuchać w radiu "ANGELS DESERVER TO DIE" albo "Twist" KoRna czy "Numb" Linki Parka niż ... THIS IS AMERIKA , DESPACITO czy Promises xD
  • Odpowiedz
wyżej pisałem że nie o to chodzi że nie umiem szukać, czy nie szukam nowej muzyki, tylko to, że teraz gówno w radiu leci
  • Odpowiedz
@Budo: Dla siebie mam masę dobrej muzyki której słucham jednak dziwi mnie to że ludzie wolą słuchać takich crapów jak teraz są popularne/radia puszczają taką muzykę.
Jakoś liczę po cichu że muzyka popularna w 90/milinialna lub coś w tym stylu znowu stanie się modna ;)
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Ale kurna jak chcesz słuchać tego co na eurowizji, albo w esce to co Ty się dziwisz? Zainteresuj się może czymś, co jest trochę bardziej off? Jest w ku*wę dobrej muzyki wokół i często ona zdobywa wielką popularność, ale taki chłam jak zetka tego nigdy nie puści...
Pop też może być dobry i inne gatunki też!
  • Odpowiedz