Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33:

a ten już się chwali :-D

nie, ja pod względem finansowym dzielę na chętnych do pracy/zaradych i leniów, a leniem może być też bogaty bananowiec ;)

@PanRuok cwaniakuje w internetach, ale uwierz, niejednej ciężkiej pracy się podejmował ;)

z tym domem miałam na myśli możliwość np. wspólnego wzięcia kredytu na lokum (dom, mieszkanie, apartament, cokolwiek) a nie kupno wielkiej willi za w 100% własną kasę

jak obie osoby coś robią
@ruok:

nie, ja pod względem finansowym dzielę na chętnych do pracy/zaradych i leniów, a leniem może być też bogaty bananowiec ;)


a pracowity moze byc biedak

z tym domem miałam na myśli możliwość np. wspólnego wzięcia kredytu na lokum (dom, mieszkanie, apartament, cokolwiek) a nie kupno wielkiej willi za w 100% własną kasę


no to jednak troche roznica pomiedzy kredytem na jakas klitkę w gierkowskim bloku a domem
@Pawlikowski-33:

no nie mówię o klitce w byle jakim bloku, ale o mieszkaniu na pewnym poziomie, na tyle ok, by zadowoliło też osobę która całe życie przeżyła w fajnym dużym domu ;)



a tak dogłębniej to po prostu byciu na podobnym poziomie finansowym, a nie tak, że facet nic nie robi, nie rozwija swoich kompetencji zawodowych, a babka zapiernicza (na odwrót też moim zdaniem to dziwna sytuacja)
@ruok: o widzisz, czyli jednak cos wiecej niz zwykle mieszkanie

a tak dogłębniej to po prostu byciu na podobnym poziomie finansowym, a nie tak, że facet nic nie robi, nie rozwija swoich kompetencji zawodowych, a babka zapiernicza (na odwrót też moim zdaniem to dziwna sytuacja)


dobrze wiesz, ze to nie o podobny poziom finansowy chodzi
chyba nie ma kobiety, ktora zarabiajac 1800 chcialaby byc z facetem ktory zarabia tyle co ona
@Pawlikowski-33:

nie wychowałam się też w biedzie, więc może inaczej oceniam "standard"

+ nie mam perspektywy na tak niskie zarobki,

raz pracowałam na stażu za takie właśnie niskie wynagrodzenie, ale potraktowałam to jako chwilowe zdobywanie doświadczenia
najwyższa moja pensja w przeliczeniu na miesiąc to 6200 więcej od tej kwoty i to w wieku 21 (choć tak, to byłby fart taką znaleźć na stałe na pełen etat)

więc chyba mój facet nie