Wpis z mikrobloga

@Zorak: no tak. Przecież jak to, że tak mało kobiet chcą się zadawać z jakimś otyłym mirkiem, który ma niemało czasu na tak bezsensowne rzeczy jak przeprowadzanie głupich eksperymentów na kobietach, które zazwyczaj szukają normalnych oraz dbających o siebie mężczyzn. Nawet na tinderze. Dużo z nich to kobiety szukające szybkiego seksu. To samo tyczy się mężczyzn. Zatem czemu by któraś z nich zamiast napisać do chłopaka, który ją polubił i zacnie
@Betterlike: zle to podsumowali, bo w projekcie Klaudiusz nie chodzilo tylko o to ze zapraszal je przystojny facet, chodzilo o to, ze on je jechal z blotem, a one i tak chcialy sie z nim spotkac. Wiec niech nie mowia, ze chodzilo o to, ze poprostu chcialy sie spotkac z przystojnym facetem.
Odwracajac sytuacje, to jezeli piekna dziewczyna sparowala by sie z facetem. Po czym upokarzala go, ale chciala by sie
A to ze jakies laski sie umawiaja na one night standy to nie powinno Cie interesowac. Jak sie jest mlodym noralnym facetem to takie spotkania sie zdarzaja, moze nie jest to jakis powod do dumy, ale coz mlodosc rzadzi sie swoimi prawami i jakis wykopek piwniczak nie powinien miec z tego bolu dupy.


@borjaki: dlaczego takie rzeczy nie powinny kogokolwiek interesować? Są osoby które później w nieświadomości wiążą się z kobietą
Są osoby które później w nieświadomości wiążą się z kobietą która za młodu się szlajała ale nie raczyła poinformować o tym swojego faceta


@Wiosennypowiew: Straszne.
Czy krucjata przeciwko kobietom mającym kilku partnerów seksualnych będzie rozszerzona na dział męski który zalicza wszystko co mu się na organ nawinie ? Czy dotyczy tylko różowych?
@krytyk1205: Niedawno ktoś wrzucał tu filmik z amerykańskiego programu randkowego i chłopak który powiedział że jest prawiczkiem został przez loszki wyśmiany xD Kobiety chyba bardziej wolą facetów którzy mieli już dziewczyny.
Mi jako p0lakowi przeszkadza za to że moja przyszła żona w młodości mogła spożywać rodzynki z tyłka jakiegoś Klaudiusza a mi będzie ściemniać że przeszłość się nie liczy