Wpis z mikrobloga

@Betterlike: Jak można się było spodziewać, telewizja odwróciła uwagę od najważniejszego celu i wniosku wynikającego z eksperymentu "Klaudiusz". Przedstawili temat tak, jakoby "incele" po pierwsze, nie wiedzieli, że generalnie kobiety wolą przystojniaków (a przecież oni to wiedzą), a po drugie, że to "ich zemsta" za to, że nie mają możliwości posiadania kobiety, bo są odrzucani (gówno prawda, jak wiemy chodziło o obnażenie obłudy większości pań i ich podwójnych standardów).

Eksperyment #
  • Odpowiedz
@janusz_pol: no i ten fakt świadczy tylko o tym, że sobie program zrobili z durnymi wnioskami i jeszcze kit wciskają, że niby Cię zapraszali. Ja bym to nagłośnił. Jak zwykle naginanie rzeczywistości, ale czego się spodziewać po telewizji publicznej.

Mógłbyś wystąpić tyłem do kamery, bez ujawniania wizerunku, jak się potrafisz wysławiać, to byś im tam wyoslił o co chodzi z p0lkami
  • Odpowiedz
@Nicky23: y, sądzę że typowy Klaudiusz to mógłby być postawiony do rozmowy, jako druga strona barykady, myślę że było by to świetne rozwiązanie. Jeszcze by tam ta cygańska panią psycholog wyrwał na wizji i utwierdził w przekonaniu społeczeństwo, że janusz_pol mądrze gada :-)
  • Odpowiedz
@levusek1992: myślę że fejki były tam na długo przed Januszem. Może to nauczy te laski że nie każdemu w necie można ufać. A jeśli nawet zniechęci dziewczyny do korzystania z tindera to w pewnym sensie cel spierdoxów osiągnięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz