Wpis z mikrobloga

@maciek89wrc: ogólnie polecam bardzo, moja ma 15 miesięcy i te pierwsze miesiące jak tylko leżała miło wspominam im dziecko starsze tym bardziej zajmujące, przypuszczam że tak będzie aż pójdzie do przedszkola, ale powiem ci jak patrze na moje życie zanim sie urodziła i teraz... Dawne życie wydaje mi sie że to jakis film, wszystko wywróciło sie do góry nogami, jestem niewyspana, życie towarzyskie można powiedziec ze umarlo i trudno to wytłumaczyc
@Azura: rozumiem - przeraża mnie właśnie ta zmiana... czy podołam jeszcze pracować, czy będzie czas dla żony (tylko dla nas) itp. itd. ehh pewnie sie nie przekonam zanim nie "spróbuję" z tym, że tu już nie ma odawrotu :)

Pozdro!
@Mapril: Zasuwaj po czujnik oddechu - (nie dlatego, że go potrzebujesz, zeby dziecku nic się nie stało, tylko dlatego, że potrzebujesz go żeby się wyspać - ja przez pierwsze 2 tygodnie w nocy nie spałem prawie w ogóle, a nastepne 2 (wróciłem do pracy) bardzo słabo - ciągle się budziłem nasłuchiwac, czy na pewno oddycha. Wiedziałem, że to głupie ale co chwilę budziłem się z paniką i nie zasnełem dopóki ne
czyli ogólnie nie polecasz ? mi się słabo robi na myśl o jednym dziecku a co dopiero dwójce małych ... na szczęście żona świadoma moich obaw :)

Pozdrawiam!


@maciek89wrc: W krótkiej perspektywie jest spoko. Są momenty lepsze i gorsze. W długiej perspektywie jest w ch** męczące niestety. Można nie spać tydzień - OK. Miesiąc - OK. Rok - no kurde, ile jeszcze xD Ja po 3-4 latach ja zasypiam już w
@Mapril: polecam babysense 7. Dziecko powinno spać na plecach z głowa na bok (raz na prawy raz na lewy, bo główka się zniekształca). Moja ma jutro 2 miesiące i śpimy bez obaw. Jedynie trzeba pamiętać, żeby łóżko było więcej niż metr od łóżka rodziców, bo monitor jest bardzo czuły.
@H2o0: polecam ten komentarz, sama prawda, monitor oddechu to zajebisty wynalazek, co do układania to kiedyś się kładło na boku, raz jednym raz drugim, w wszystkich artykułach książkach piszą teraz że najbezpieczniejszą pozycją jest spanie na plecach - jak coś to można podłożyć 2-3 książki pod nóżki łóżeczka żeby znajdowało się pod kątem 30stopni - jeśli twoje dziecko ulewa to wszystko bezpiecznie wyleci mu buzią,