Wpis z mikrobloga

#help #edukacja #crowdfunding #czlowiekpomusz

Well.. wygrałam konkurs organizowany przez Massachusetts Institute of Technology, którego celem było wyłonienie ludków z całego świata, którzy pojadą sobie na obóz naukowy pracować nad problemami sztucznej inteligencji (tak w ogóle).
Ja nad nimi pracuję tutaj, lokalnie, m.in. przy współpracy nad interfejsami mózg-komputer.

Cieszę się totalnie, ale muszę szukać wsparcia. Niestety, ze swoich oszczędności uda mi się ogarnąć tylko bilety lotnicze i zamieszkanie. Udział w obozie MIT to koszt który trochę ściął mnie z nóg, ale zdecydowałam wczoraj, że ruszę z crowdfundingiem i zwyczajnie zwrócę się do ludków wokół z prośbą o pomoc.

Więc jeśli ktoś zechce pomóc, będę po stokroć wdzięczna. Zbiórka jest zweryfikowana i transparentna, a jeśli macie pytania to piszcie proszę – odpowiem możliwie szybko.


Link: https://polakpotrafi.pl/projekt/bootcamp-offtotokyo
  • 284
  • Odpowiedz
@hedviga: teraz daje plusika. Przyjdzie pensja to postaram się tyle ile mogę dodać do twojej kariery. Mam nadzieje, że po tym nam z kraju nie uciekniesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@hedviga: Nie wiem czy taka uwaga już wyżej była ale jeśli nie to może warto skontaktować się z firma Synerise i panem Królewskim myśle, że powinni być zainteresowani.
  • Odpowiedz
@hedviga:

Ania - po pierwsze, wielkie gratulacje. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna, bo zapracowałaś na coś dużego, a wszystko wskazuje na to, że to dopiero początki. Ja z Ciebie jestem, takich ludzi nam potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drugie - świetnie podeszłaś do sprawy i mimo, że bardzo selektywnie wspieram jakiekolwiek inicjatywy, czytając Twój tekst na polakpotrafi.pl już prawie wyjmowałem kartę. Jednak po chwili
  • Odpowiedz
@adiq94: Jeśli ludzie chcą płacić to czemu nie, szkoda tylko, że kłamie bo nie wygrała żadnego konkursu tylko przeszła rekrutacje, i jest to bootcamp biznesowy na temat AI/ML a nie o samym AI/ML. Najwidoczniej manipulowanie percepcją ludzi działa bo już ponad 10k wpadło.
  • Odpowiedz
@LoginMocnoTestowy: @mayek: @idaho7: @sheilacooper: @KosmicznyMops: @przecier666: @TymRazemNieBedeBordo: @CloudTemplar_: @kivaneq: @thepixel: @EdmundDantes: @kokosowykot: @vexevir: @conTEq: @MissN0b0dy: @kryptomanix: @macgie29: @Winkielek: @payek: @Przydatniak: @Experienced_Manager:

Przepraszam, że tak kolektywnie. Dziękuję Wam za pomoc / dobre słowo / życzenia. Mam nadzieję, że życzliwość do Was wróci.

@Airnesst: Adresy będę zbierać poprzez wiadomości wysyłane do wpłacających.
  • Odpowiedz
@hedviga

Na jakiej podstawie uważasz że ten bootcamp jest warty ~4300 PLN na dzień(zakładając że to 7 dni a nie 5). Ile to jest na godzinę? Zakładając 10h poważnej pracy dziennie to jest 430 PLN za godzinę.

Za co w zasadzie płacisz? Za słuchanie wykładów? W jaki sposób to jest wydajniejsze niż spędzenie równej ilości czasu nad książkami, które też napisali najwięksi eksperci z danej dziedziny? Albo nad badaniami.

W jaki sposób
  • Odpowiedz