Wpis z mikrobloga

Jak ta moja jeszcze zona mnie srogo #!$%@?...
Co miesiąc dostaje zabezpieczanie aliementów. Za każdym razem jak córka ma jechać czy to na obóz czy to na wycieczkę to zawsze jest ta sam tekst "Obóz/wycieczka jest droga możne byś dołożył polowe?" Na moja odmowę potrafi napisać "Skoro nie chcesz dać pieniędzy na obóz to daj przynajmniej na kieszonkowe" W Sadzie pewnie będzie udowadniać jakim to ja jestem złym ojcem bo nie dokładam się do utrzymania córki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z jednej strony chcialbym dołożyć a z drugiej właśnie po to są te alimenty a mój budżet domowy ma swoje limity.
Gra mi na emocjach jak chce...
Musiałem się wygadać

#jatheksierozwodzi #zwiazki #feels #logikarozowychpaskow #rozwod
  • 388
  • Odpowiedz
@jathek: to, ze placisz alimenty nie znaczy, ze masz #!$%@? w inne koszta zwiazane z dzieciakiem. jak cie nie stac to trzeba bylo nie robic.
  • Odpowiedz
1) bądź matką
2) wydaj alimenty na dziecko na bajlando
3) dziecko nie ma na wycieczkę szkolną
4) zwróć się do byłego męża po więcej kasy
5) ???

kto jest w tym momencie nieodpowiedzialny?
brak empatii u kobiet jest przerażający.
  • Odpowiedz
@jathek: Wywołałeś kłótnie, w której nawet nie można sensownie ocenić sytuacji. Najojczyłeś na matkę ze swojej perspektywy, ale kwoty alimentów nie podałeś. Po co to robisz?
  • Odpowiedz
. A najlepsze jest to, ze ona te kase ma i to nie tylko, ze posuwa ja typ, ktory zarabia 10x wiecej od niej.


@jathek: ale ten typ nie chce płacić na twoje dziecko, nawet złotówki. To tak trudno zrozumieć?
  • Odpowiedz
dla którego partner miałby dokładać się do obozów córki


@gansevudei: Empatia. Żyje z kobietą i jeżeli traktuje ją jako więcej niż wora na spermę, to powinien akceptować fakt, że ma dziecko i gdy żyją wspólnie - również coś dołożyć się do wychowywania małej.

Z resztą - @Przepiorek ładnie teraz wypunktował.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: Tylko prowadza razem gospodarstwo domowe i koszty utrzymania mieszkania czy jedzenia teoretycznie powinny byc po polowie. Moje alimenty powinny isc na corke, na jej ubrania, wycieczki czy zachcianki. Ja to tak rozumiem a jak sie myle to mnie popraw.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 269
@jathek: 2 z 3 różowych które odpowiedziały w tym watku, naskoczyły na ciebie żeś #!$%@? bo kasy nie dajesz, gdy madka chce. Jaki obraz p0lek każdy widzi
  • Odpowiedz
podaj mi jeden argument, dla którego partner miałby dokładać się do obozów córki? zgniłam. jakby to OP był owym "ojczymem" to byście zakrzyczeli osobę, która uważałaby że powinien sie dokładać do obozów XD


@gansevudei: Bo żyją razem, a nowy partner zaakceptował, że ma dziecko.

Co do opieki: z tego co kojarzę @jathek bardzo chętnie zająłby się dzieckiem, ale te nie dość, że trafiło do matki (polskie sądy), to jest teraz prawie
  • Odpowiedz