Wpis z mikrobloga

@lubie-sernik @Crow7422: @iks__dee: @b2_spirit: @ ksab: @kufeleklomza: @Xenesthis: @WasylBazyl: @KMS76: @Heart: @Idesiku_Nago: @SebX:

schodząc ze ścieżki prowadzącej od domu na parking /przez poprzednich właścicieli którzy mieli kosę z sąsiadem gdy jeszcze żył, nie mam dojazdu do domu, samo dojście. Sąsiad zmarł ze 4 lata temu, ale nadal jest sprawa niezamknięta, bo obecnie o ruine jego domu, jest w rodzinie spór, dom powoli
PMVNorway - @lubie-sernik @Crow7422: @iksdee: @b2spirit: @ ksab: @kufeleklomza: @Xene...

źródło: comment_YcH1i8j7p9VcwBdJw0uD34lODvMBG2DX.jpg

Pobierz
@CloudCloud: po pierwsze nie jest to rzeka, a końcówka fiordu, tak więc pod domem mam słoną wodę.
Nie nie boję się wcale.
Małe miasteczko, przyjaźni ludzie.
Jak wspominałem, nie jest to jakieś odludzie, mam za domem uczęszczaną drogę, ale domu z niej nie widać bo jest za skałami.
A co do łowienia, czasem jak mnie najdzie, to idę na dół i coś tam złowie.
Można trafić makrele, dorsza, rdzawca, czy przy
Wzdłuż drogi Kristiansand - Stavanger, takiego zagęszczenia owiec nie uświadczyłem, nigdzie indziej :).
Ogółem w Stavanger też mają wesoło, panuje tam wieczna wilgoć, teraz jak przyszły tam mrozy, to dodajac wspomnianą wilgotność otrzymujemy mróz wchodzący pod paznokcie, rozwalający skóre, no generalnie hardcore.