Wpis z mikrobloga

Siema mirki bo jest taki problem ze dzisiaj o 4:54 podczas snu odruchowo (chyba przez to co mi się sniło, nie pamiętam) tak zamachnąłem noga i napiąłem łydki i taki skurcz mnie złapał że o ja #!$%@? chce zdechnąć
Przed chwilą też (piłem dzisiaj kawe a to wypłukuje magnez) i podczas gry w lola tak z lekkich nerwów też napiąłem tym razem w lewej nodze i znowu skurcz tym razem dłuższy troche że ło ja #!$%@?
Czego to może być wina? dodam ze sie nie ruszam za dużo + aktualnie piję wodę z ARO która ma tyle składników mineralnych na 1 L że niczym sie prawie nie różni od wody destylowanej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No czy to może być wina tej wody?
A i jeszcze jestem na takiej troche głodówce tzn. nie jem nic w szkole ani rano i dopiero miedzy 16 a 17 jem pierwy posiłek taki dupny co ma około 1000 kalori może troche mniej i do teraz głodny nie jestem i raczej nic już nie zjem
A co do wody to powiedziałem mamie żeby tego nie kupowała bo to szajs i lepsza jest woda w rzecze. A dlaczego ja sobie nie kupiłem i poprosiłem mame żeby na zakupach mi kupiła? Bo jestem jeszcze niepełnoletni i się uczę ( o ile chodzenie do szkoły to też uczenie) i nie ma że mam #!$%@?ć do roboty.
#skurcz #skurcze #lydki #pomocy #lekarz #niewiemjaktootagowac #woda #techbaza
  • 7
  • Odpowiedz
@DisNaLiroja: Kawy akurat wczoraj nie piłem ani nawet przed wczoraj
A teraz przed chwilą wziąlem suplement diety NeoMag skurcz, może pomoże.
I 1g witaminy c (rano też wziąłem o 8:09 jakoś) bo troche przeziębiony jestem no ale suplement to suplement
Nie wierze że pomoże, ale jak mam no to czemu by nie brać?
  • Odpowiedz
Kawa nie wypłukuje magnezu w wiekszym stopniu niż sama woda (to taki mit się okazało). Zmień dietę na bogatą w magnez, ostatecznie suplementy.
  • Odpowiedz