Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co sprawia, że faceci chodzą w ubraniach moro. Ani to ładne, ani to ciepłe, pasuje #!$%@? chyba tylko do lasu i na ryby.

Ex wojskowi, którzy nie mogą zerwać z przeszłością? Kuce, które chodzą tak z przekonania i buntu?

Odpowiedzcie mi bo nie rozumiem.

#modameska #kiciochpyta
MyPhilosophy - Zastanawia mnie co sprawia, że faceci chodzą w ubraniach moro. Ani to ...

źródło: comment_tJgNS5o65sIRjpmVX4T5wszSub1zyS58.jpg

Pobierz
  • 251
@MyPhilosophy: Kurde, ja.mam.spodnie moro, czasem nosze, obecnie rzadko, bo juz znoszone. Ogolnie, lubie bojówki i duzo kieszeni. Okres buntu mam dawno za soba, w zwiazkach praktycznie zawsze, na rozowe nie wylane, militariami sie nie interesuje, po prostu mam spodnie moro. Woodlandy, kiedys mialem jeszcze te czarno biale, ale jak golilem leb, to wszysxy ze mnie naziola robili oO
@MyPhilosophy
Nie Moro tylko Khaki ;) Moro to tylko polski wzór a khaki to ogólne określenie dla wojskowych wzorów.
Mam jedną parę takich spodni do codziennego użytku - od tradycyjnych bojówek różnią się tym, że mają ściągacze przy kostkach, więc nie są takie szerokie ale też nie opinają mnie jak rurki. Plusy? Pojemne i wygodne kieszenie, fajny wygląd tych spodni. Nie wyglądają tak nudnie jak zwykłe szare czy inne czarne spodnie jakie