Wpis z mikrobloga

@galaktyczny_pingwin: Równie dobrze możesz powiedzieć, że jak ktoś ma ochotę to może sobie nosić skarpety do sandalów. I jeść rybę nożem. A białe wino pić z kieliszka do szampana.
Wiesz, wszystko można, ale pewne rzeczy, które robisz mówią o tobie wiele bez potrzeby zamienienia z tobą jednego słowa.
Kiedy idziesz na rozmowę rekrutacyjną w tiszercie to też masz pretensje, że szytwniaki z kijem w dupie nie potrafią docenić twoich umiejętności, tylko
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Mam na siłowni chłopa, który przychodzi w ciuchach moro, nawet ćwiczy w nich. Najpierw myśleliśmy, że chłop z pasty o fanatyku wędkarstwa, ale jednak #!$%@? umysłowe. A chłop jest wykładowcą, doktorem na polibudzie w Krakowie. Słyszałem historię, że go już wyrzucili za jakieś chore akcje i krzyczenie na uczelni.
Wszystko dopełniają filmy z defilad i inne shity które puszcza na ekranie bieżni/rowerków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Równie dobrze możesz powiedzieć, że jak ktoś ma ochotę to może sobie nosić skarpety do sandalów. I jeść rybę nożem. A białe wino pić z kieliszka do szampana.

Wiesz, wszystko można, ale pewne rzeczy, które robisz mówią o tobie wiele bez potrzeby zamienienia z tobą jednego słowa.

Kiedy idziesz na rozmowę rekrutacyjną w tiszercie to też masz pretensje, że szytwniaki z kijem w dupie nie potrafią docenić twoich umiejętności, tylko wygląd się
  • Odpowiedz
@magicznyfred: To był tylko przykłady, także się nie przywiązuj emocjonalnie do tych konkretnych instancji, bo nie ma tu ani czasu ani miejsca, ani ja nie mam ochoty pisać tutaj o wszystkich możliwych przypadkach zachowań, które "ujdą", ale na starcie każdy wie, z kim ma do czynienia.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Podejrzewam, że nie widać że są #!$%@? i można je nosić dłużej xD Kolega zawsze takie ubierał jak jechał na budowę, tylko że on miał takie "miejskie" bardziej szare. I tak to tłumaczył xD
  • Odpowiedz
Równie dobrze możesz powiedzieć, że jak ktoś ma ochotę to może sobie nosić skarpety do sandalów. I jeść rybę nożem. A białe wino pić z kieliszka do szampana.

Wiesz, wszystko można, ale pewne rzeczy, które robisz mówią o tobie wiele bez potrzeby zamienienia z tobą jednego słowa.
Kiedy idziesz na rozmowę rekrutacyjną w tiszercie to też masz pretensje, że szytwniaki z kijem w dupie nie potrafią docenić twoich umiejętności, tylko wygląd się
  • Odpowiedz
Te spodnie na zdjęciu to nie jest moro


@modzelem: nie wiem jak Ciebie, ale mnie okropnie triggeruje, kiedy ktoś na dowolny wzór kamuflażu mówi "moro" i to jeszcze w takim prześmiewczym tonie. XD
"Moro" to kurła wz.68 i nic innego. To na zdjęciu to przecież prawdopodobnie wz.93.
(°°
  • Odpowiedz