Wpis z mikrobloga

@maja-zaleska: nie sądzę, żeby był bo w Czechach handel e-papierosami i liquidami jest nadal legalny a w Polsce już nie i przychodzi mi na myśl, że ten idym.eu został zamknięty właśnie z tego powodu bo działali na granicy prawa.
@maja-zaleska: Myślę, że większy zysk jest jednak z prowadzenia uczciwej firmy, która jak widać cieszy się popularnością. Pjenionszki z kilku niewysłanych zamówień, nawet z kilku dni, raczej nie są warte tego, by ryzykować tym, że ktoś sprawę zgłosi na łeło i psuć sobie reputację z kilku lat. Odnośnie tego co pisze @lukadr686 - to też była jedna z moich pierwszych myśli. Że ktoś wywęszył, zainteresował się i postanowił narobić idymkowi szamba.
Pierwsza sprawa - że tak skromnie zapytam kto zrobił zamówienie na powyżej 400zł? Jeżeli nikt to nie ma co dyskutować.
Druga to właśnie kwestia prawna.
Kazdy robil przelew na inne dane, na inny numer konta , kazdy ma inny numer tel... koles ktoremu przelalismy pieniadze podal adres schroniska dla bezdomnych... ludzie!!! jesteśmy ofiarami jakiegos oszusta ktorego danych nawet nie znamy.. nie ma co sie licytowac kto ile stracil, bo dla kazdego jest to ciezka sytuacja i musimy na wszystkie sposoby probowac dojsc jakos do tego skur******
@maja-zaleska: Nowe Sady 17 to Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Łódzkie ale Wysoka 21/6 to zwykły budynek mieszkalny w Łodzi. Na jakie konto robiłaś przelew? Wcześniej był to mBank a w ostatnim zamówieniu otrzymałem nr konta z Raiffeisen.
@maja-zaleska: To prawda że nie tylko my złożyliśmy zamówienia i każdy stracił pieniądze nie ważne czy to było 20 zł czy 400zł bo powyżej to przestępstwo ale poniżej jest to tylko wykroczenie. Ważniejsze jest to gdzie to zgłosisz i w jaki sposób. Równie dobrze mogłabyś pójść na policje i powiedzieć ze kupowałaś jakieś narkotyki przez internet i cie oszukali gdzie sam zakup jest przestępstwem tak jak kupowanie liquidu/baz przez internet już
A co do nr. telefonów i kont bankowych to zapraszam do wujka google "sprzedam kartę sim na słupa", "sprzedam konto bankowe na słupa". Ostatnio jakiś youtuber nawet pokazywał jak szerzy się taki rynek.
@anchorit3: Może być tak, że serwer padł. Ale po przejrzeniu wykopu znalazłem już podobne sytuacje i tego samego dnia była od nich odpowiedź, że mają problemy a teraz cisza, więc sytuacja dziwna.
@anchorit3: wiem o tym, nie mam 15 lat... na policję nie ma wgl po co isc bo nie ma co powiedzieć... poza tym jest to nielegalne wiec tak jak mowisz rownie dobrze mozna isc i powiedziec ze kupiles narkotyki i cie oszukali.
A co do tego ze panikujemy w weekend i na początku tyg... ja panikuje o srody kiedy to ktos na czacie napisal mi ze maja "opoznienie" , potem w