Wpis z mikrobloga

Ja chyba od 2 lat wpłacam na Raiffaisen na konto pana G.B. Wcześniej był jakiś inny nr, ale nie pamiętam jaki. Co do nielegalności - zakazana jest sprzedaż przez internet/na odległość. Mówienie o zakazie kupowania przez internet/na odległość to nadinterpretacja przepisów. Poza tym jeżeli ktoś czytał regulamin sklepu - nie dokonywaliśmy zakupów. Opłaty podane przy produktach to ceny za ich rezerwację, a sam zakup dokonywany jest stacjonarnie - gdy odbieramy paczkę
  • Odpowiedz
Jak ktoś pisał wyżej - trza wstrzymać konie i poczekać chociażby do jutra. Kojarzę, ze była kiedyś taka sytuacja że idym zrobił sobie urlop nie informując o niczym, zamówienia wysłali z opóźnieniem. Może teraz też zrobili sobie wakacje i nawet nie wiedzą, że coś zdechło. A ten typ z fejbuka nie wygląda jak człowiek prowadzący jakąkolwiek firmę :D
  • Odpowiedz
@lukadr686: no ja tam informatykiem nie jestem, ale jak zobaczylam ze jest informacja :
"Serwer idym.eu używa nieobsługiwanego protokołu"
LUB
"Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną idym.eu"
To wiedzialam ze juz cos nie gra ://
  • Odpowiedz
DOSTAŁAM NA POCZCIE DZIWNA WIADOMOSC... !!!
Napisalam do Idym maila godzine temu.
Teraz od poczty dostalam wiadomosc ...
Wiadomosc o idym.eu nie zostala wyslana i nie beda probowali jej wysylac ponownie... ponad to WLACZYL SIE SKANER ANTYWIRUSOWY POCZTY WP !!! Nie wiem o co chodzi.?! Zna sie ktoś moze na tym??.. dluga wiadomość, prawie wszystko po angielsku...
  • Odpowiedz
@Landzior: No ja ostatnio robiłem u nich zakupy, i wsio doszło. Kupowałem u nich przynajmniej 50 razy. I nawet ostatnio chciałem zrobić zakupy ale coś im strona wolno chodziła i odpuściłem, miałem zrobić za jakies dwa dni zakupy. Strona padła, wchodze na wypok a tu takie rzeczy. Ja też przelew też robiłem na nazwisko Tokarek
  • Odpowiedz