Wpis z mikrobloga

@MPXD No właśnie mówię że ten temat jest bardzo skomplikowany bo nie chodzi tylko o naukę na błędach Ale dalej już wchodzi w pewnym sensie ochrona tego życia poczętego skoro już się zaczęło. Idąc jeszcze dalej można szacować które życie jest bardziej wartościowe z punktu widzenia korzyści na przykład dla cywilizacji wiem trochę płynę no ale tak można ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do leczenia otyłych i
Analogia całkowicie niepoprawna, ponieważ Polska to MÓJ kraj w tym samym stopniu co twój. Natomiast moja różowa koszula, mój #!$%@? i moja dupa nie są w tym samym stopniu twoje co moje, są tylko i wyłącznie moje. Z tego prostego powodu to wam, prawakom #!$%@? do tego jak ktoś żyje w kraju w którym się urodził, i niikt wam nie dał prawa go TFU zawłaszczać.


@Hadzi: Tak samo poprawna jak jego.
@roszej: ale tak wchodząc w naprawdę suchą logikę: co z tego, że się zaczęło? Jeśli patrzymy tylko na to dziecko, to jest mu to całkiem obojętne. Btw, 60% żyć co już się zaczęło spływa wraz z kolejną miesiączką i kobieta nawet nie wie że była w ciąży. Więc tak bezemocjonalnie i sucho to dla mnie żadna różnica czy to DNA spłynie czy mu pomożemy, a jeśli matka i ojciec nie chcą