Wpis z mikrobloga

W NY city tną do 9 miesiąca.


@Mandark: Niby tak, a jednak nie do końca:

However, the most controversial aspect of the RHA is the provision allowing abortions after 24 weeks in cases where there is an "absence of foetal viability, or the abortion is necessary to protect the patient's life or health".


- gdy płód nie daje oznak życia,
- gdy ciąża zagraża zdrowiu i życiu matki.
  • Odpowiedz
Ugrupowania stricte lewicowe mają w Polsce niewielkie poparcie


@ediz4: Tak samo jak prawicowe, co pokazują wybory. Pis to ani lewica, ani prawica, ani centrum. To jest partia katolicka i z tego co kojarzę z ich głównych postulatów doprowadzili do końca 500+ i likwidację gimnazjów. Reszty nie było w programie, ale nie zagłębiałem się, więc mogę się mylić.

I potrzebują zajęć LGBT dla małych dzieci


Tak, potrzebują. I ty jak widać też
  • Odpowiedz
Tak samo jak prawicowe, co pokazują wybory. Pis to ani lewica, ani prawica, ani centrum.


@wcfilmowe: JPRDL. Pis to zatem partia kosmiczna.

Tak, potrzebują. I ty jak widać też potrzebujesz, choć dzieckiem nie jesteś....

iksdee

No i może, żeby uniknąć zarzucania mi odlotów powiesz, co ci w takiej karcie LGBT+ nie pasuje, bo przyznaję - w tym momencie obydwaj jesteśmy w Nibylandii....

A jak inaczej odebrać akapit o jakimś moim królu?
  • Odpowiedz
W NY city tną do 9 miesiąca.

@Mandark: Niby tak, a jednak nie do końca:

However, the most controversial aspect of the RHA is the provision allowing abortions after 24 weeks in cases where there is an "absence of foetal viability, or the abortion is necessary to protect the patient's life or health".


- gdy płód nie daje oznak życia,

- gdy ciąża zagraża zdrowiu i życiu matki.


@adam2a: pisałem
  • Odpowiedz
niezłe pokemony xD magiczna ewolucja z zlepku komórek w człowieka w sekundę między 11 tygodniem a 12


@JakTamCoTam: Tak samo jak magicznie staniesz się dojrzałym człowiekiem z wybiciem północy dnia osiemnastych urodzin.

To jest binarne przybliżenie procesu ciągłego na potrzeby praktyczne.
  • Odpowiedz
@ediz4: > JPRDL. Pis to zatem partia kosmiczna.

Przecież napisałem, że katolicka. Wszystkie ich postulaty są prokatolickie, każda ich decyzja jest uwarunkowana religijnie. Przecież to widać gołym okiem. A prawica nie zawsze musi być katolicka.

seksualizacja małych dzieci plus jej niezgodność z konstytucją. Trzaskowski wiedział że szybko została by oprotestowana i usunięta przez MEN więc przemyca ją tylnymi drzwiami jako zajęcia dodatkowe


Nazywasz moje nawiązania do korwina czystym odlotem, a mówisz
  • Odpowiedz
Przecież napisałem, że katolicka. Wszystkie ich postulaty są prokatolickie, każda ich decyzja jest uwarunkowana religijnie. Przecież to widać gołym okiem. A prawica nie zawsze musi być katolicka.


@wcfilmowe: PiS to partia konserwatywna a więc prawicowa.

Nazywasz moje nawiązania do korwina czystym odlotem, a mówisz to samo co on. Czyli ciemnota, kościółek i średniowiecze. A na każdy argument odpowiadasz iksdee, więc po prostu nie mam nerwów i kończę dyskusję, bo kompletnie nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fronklon: a co jeżeli dziecko urodzi się z jakąś ogromną wada która spowoduje że dziecko nie będzie miało życia ani jego rodzice. Jaki jest tego sens ?
  • Odpowiedz
PiS to partia konserwatywna a więc prawicowa.

@ediz4: PiS to partia socjalistyczna, a więc lewica.
Może porzuć jednoosiowy podział? PiS to bardzo populistyczna konserwatywna socjaldemokracja.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Chcesz żebym porzucił taki podział a sam go stosujesz. Podział światopoglądowy jest powszechnie przyjęty w zasadzie na całym świecie - tylko na wykopie tworzą alternatywne nazewnictwo. Co to zmieni że nazwę ich konserwatywnymi socjalistami?
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie stosuję, tylko podaję przykład wskazujący absurd jednoosiowego.

Podział światopoglądowy jest powszechnie przyjęty w zasadzie na całym świecie - tylko na wykopie tworzą alternatywne nazewnictwo

Bulllll shiiiit.

Co to zmieni że nazwę ich konserwatywnymi socjalistami?

Bardzo dużo, choćby to, że wolność gospodarcza i wolna własność prywatna wszędzie jest kojarzona z prawicą, a PiS ma z tym niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
Nie stosuję


@push3k-pro:

PiS to partia socjalistyczna, a więc lewica....


A to co jest jak nie jednoosiowy podział?

Bardzo dużo, choćby to, że wolność gospodarcza i wolna własność prywatna wszędzie jest kojarzona z prawicą, a PiS ma z tym niewiele wspólnego....

Wskaż jakąś partię konserwatywną którą gdzieś nazywa się lewicą
  • Odpowiedz
@ediz4:
Domyślnie od rewolucji francuskiej 1789 wszędzie jest konserwatyzm+kapitalizm -> prawica, postępowość+socjalizm -> lewica. Większość wyłamuje się po za te ramy, a każdy też niepożądany element klasyfikuje do drugiej strony.

To + powyższe jest dla mnie wystarczające, żeby nie stosować podziału na prawicę i lewicę. To jest podział dla tych co są za głupi by dzielić inaczej niż na "my i oni".
  • Odpowiedz