Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny:
2 dni temu to pisałem:
Przecież wykopowe konserwy byłyby w krajach muzułmańskich najbardziej radykalnymi wyznawcami islamu, gdyby się tylko tam urodzili. Poglądy kropa w kropkę identyczne: powierzchowna "gorliwa" religijność, uważanie, że zachód jest zepsuty i niedługo upadnie, brak poszanowania dla mniejszości, uważanie nauki za wymysł lewaków, pogarda dla kobiet i uważanie ich za gorszy/głupszy podgatunek człowieka, silnie antydemokratyczne poglądy, lubują się w autokratycznych i zamordystycznych rządach, pochwalanie zamachów na niewinnych
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny No i nie zapominaj, że wypokowe szury (zresztą on sam chyba też) nazywają go "wolnościowcem" ( ͡º ͜ʖ͡º) Pasuje to do niego chyba tylko w przypadku, jak zgodzimy się, że Braun walczy o wolność od rozumu i godności człowieka.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: lubisz generalizować? Pewnie nie widzisz absolutnie niczego złego, ba, nawet się zgadzasz ze słynnym "nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin", nie?
  • Odpowiedz
@chanelzeg: pisałeś, a po zobaczeniu opinii psychologa który się z Tobą nie zgadzał (bo nawet nie przeczytaniu) napisałeś też:

We wszytskich krajach muzułmańskich współczynnik ten spada. I jest to dla mnie więcej niż opinia jednego człowieka, wolę się opierac o twarde dane.

Nie wiem jakie procesy psychologiczne tym kierują,

Nigdzie nie napisałem, że opieram się o dane psychologów

Więc ogólnie chłopski rozum bez zrozumienia związków przyczynowo skutkowych i analizy kulturowej który
  • Odpowiedz
lubisz generalizować? Pewnie nie widzisz absolutnie niczego złego, ba, nawet się zgadzasz ze słynnym "nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin", nie?


@ZeromNesse: Zamachowcem jest 1 na milion muzułmanów? A taką opinię jak Braun ma większośc konserw z Wykopu. Przecież jego bzdury wykopuje tysiące użytkowników z pod tagu 4konserwy
  • Odpowiedz
raun za karaniem więzieniem osób lgbt. Czym się różni Braun od radykalnego imama?


@johny-kalesonny: dwie różnice
radykalny imam zrzuca ich z dachu a nie wsadza do więzień
radykalny imam jest "refugees welcome" w krajach tzw demokracji xD
  • Odpowiedz