Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: To jest część wywiadu "wrealu24", który jest dostępny w sieci (nie na youtubie, bo Braun po prostu wypadł za burtę ze swoją paranoją i nienawiścią). Możesz kliknąć, nie zarazisz się homoseksualizmem i nie będziesz uczył dzieci masturbacji w szkołach
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: może i tak powiedział, może mu chodziło o konretną sytuację - prawdopodobnie w kontekście występowania na paradzie równości lub wklejania homopropagandy do szkół. O swoją orientację się nie boję, ale szczerze mówiąc poglądy polityczne już mam dawno ukształtował. Więc zamiast oglądać to szambo wolę memy i kotki.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Powiedział wprost "penalizacja zachowań homoseksualnych jako takich". Argumentował to tym, że (standardowo) geje masturbują dzieci etc. W sumie wygodnie Ci będzie przesłuchać po prostu, zamiast strzelać co powiedział.
  • Odpowiedz
Tak jak w Islamie homoseksualizm jest karany jeżeli "znajdzie się na to dwóch światków" - czyli można się rowerować, tylko nie publicznie. Nie wiem czy miał na myśli to, czy popłynął. Mówię nie pochłaniam już polityki więcej niż to jest potrzebne, ale wierzę Ci na słowo i dziękuję za TL,DR. Tylko w sumie #!$%@? mnie to obchodzi, i tak go szanuję. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ja t uważam że korwin braun i reszta to sa podstawione osoby służące za sztuczna opozycję i przeciwników politycznych. Maja obrzydzić zdroworozsądkowe pomysły poprzez gloszenie ich w skrajnię radykalnym wydaniu. Tylko gwiazdowski może uratować nas w najbliższych wyborach.
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Braun jest paranoikiem, który żyje w swojej oblężonej twierdzy już wiele lat. Przez jakiś czas to było nawet zabawne, ale ostatnio jest to coraz mniej śmieszne, gdy próbował np. wnosić własne długopisy na wybory. No i teraz, kiedy chce wsadzać do więzienia niewinnych ludzi
  • Odpowiedz
istotnie lepszą alternatywę.


@johny-kalesonny: gdzie tak napisałem kolego?
uprasza się o zacytowanie
pytałeś czym się różni Braun od imamów to ci podałem
nie ma tam nigdzie żadnego stopniowania
ewentualnie zacytuj mnie

kisnę z ciebie, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:
W przestrzeni publicznej nie można pić alkoholu.
W przestrzeni publicznej nie można palić papierosów.
W przestrzeni publicznej nie można przeklinać i demoralizować.

Dlaczego pederaści chcą mieć specjalne prawa, aby obnosić się ze swoim zboczeniem w przestrzeni publicznej?
Dlaczego mam oglądać zboczeńców paradujących po mieście, dodatkowo jeszcze szczujących dookoła, że są dyskryminowani i prześladowani.

Nie chcę zabraniać im celebrowania własnych upodobań, ale nie godzę się na publiczne propagowanie zboczeń.
  • Odpowiedz
Homoseksualizm to orientacja seksualna


@GrammarNazi:
Pamiętaj, że w lewackiej UE ślimak to ryba...

Nie widzę podstaw, by zezwalać na publiczne obnoszenie swojej orientacji seksualnej. Zarówno w przypadku, heteryków, jak i homosiów.
  • Odpowiedz
pytałeś czym się różni Braun od imamów to ci podałem


@TwojStaryToKorniszon: No podałeś - różni się tym, że chce pakować ludzi do więzienia za orientację seksualną, gdzie to nie ma żadnej istotnej różnicy od zrzucania ich z dachu. Różni się tylko wymiar kary. Radykalny imam oraz Braun uważają bycie gejem za przestępstwo, więc w istocie są tacy sami.
  • Odpowiedz