Wpis z mikrobloga

A więc władza pragnie konfrontacji.

Chcą zdelegalizować Marsz Niepodległości i przeprowadzić własny. To temu służyła przepchana w czasie Euro2012 nowelizacja ustawy o zgromadzeniach publicznych!:

Albo jeden marsz, albo wcale

Na wniosek Prezydenta wprowadzono prawo, które zabrania dwóch demonstracji w tym samym miejscu. Sądziłem naiwnie, że będzie to służyć różnym organizacjom sympatyzującym z rządem, do prób blokowania niezależnych demonstracji (jak ma to miejsce w Rosji Putina). Tymczasem Bronek idzie na bezczela. Sam zorganizuje marsz i zabroni go organizować innym.

Oświadczenie Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych w tej sprawie:

http://nsz.com.pl/index.php/nsz/729-stanowisko-zwizku-onierzy-nsz-w-sprawie-marszu-niepodlegoci-2012
  • 51
@cameel: Brunatni będą chcieli to zorganizują swój marsz nacjonalistów na innej ulicy i tyle.Podoba ci się, że nie można robić dwóch manifestacji w jednym miejscu, ale zmieniłeś zdanie gdy okazalo się, że to ty nie możesz swojej manifki zrobić tam gdzie będzie państwowy przemarsz godnie czczący 11.11? Nie żeby mnie twoja hipokryzja dziwiła.

Ps. Znalazłeś już agentów KGB którzy zamordowali i zastąpili swoim agentem twojego wcale nie chorego psychicznie kolegę z
@Byqq: No ja do Wrocka mam zdecydowanie bliżej, ale też się nie wybieram. Z tego samego względu. Do Warszawy też raczej nie pojadę, nie będę ryzykował pobicia przez Policję Obywatelską.

@gav: Najgorsze jest to, że społeczeństwo, uśpione medialną propagandą, nie jest świadome, że obecna władza na każdym kroku ogranicza ich wolność. Zanim się zorientują będzie już za późno. Nie wiem czy już nie jest za późno....
@Ryu: Wiesz co... tak ostatnio czytam te twoje totalniackie komentarze sławiące decyzje władzy (marsz niepodległości, multipleks nie dla Trwam) i wydaje mi się, że się pogubiłeś. I to bardzo.

Wewnętrzna busola powinna Ci wskazać, że to co zrobiono z ustawą o zgromadzeniach publicznych, to ograniczanie wolności. Nawet Żakowski to dostrzegł i publicznie ogłosił.

No ale jak ktoś nienawidzi ludzi o innych poglądach, tak jak Ty, to nie potrafi w stosunku do
@gav: On już chyba nie potrafi. O ile jeszcze kiedyś czasem mówił ludzkim głosem, to ostatnio przemawia przez niego wyłącznie frustracja i marne ideolo.
@cameel: Za późno to nie będzie, co najwyżej początkowo będzie zdecydowanie gorzej niż mogłoby być przy szybszej reakcji. Za to może później zostanie lepiej na dłużej, jak nie popełni się tych samych błędów co w 1989 r.
@cameel:

No ale jak ktoś nienawidzi ludzi o innych poglądach, tak jak Ty, to nie potrafi w stosunku do nich wykazać empatii.


Znowu dokonujesz projekcji. :*

marsz niepodległości


Będą normalne, nieupolitycnzione obchody dla Polaków zamiast manifestacji poparcia dla niebezpiecznych i skrajnie prawicowych organizacji jak ONR i NOP

multipleks nie dla Trwam


Trzeba było zaprezentować wszystkie wymagane dokumenty i nie oszukiwać na rzekomej pożyczce to by dostali miejsce.

Wewnętrzna busola powinna Ci
@Ryu: Zerknij sobie kilka komciów wyżej! Kamiś nazwał Szymona komuchem bo ten się cieszy, że dwie manifestacje nie mogą się odbywać w jednym miejscu

Po co tak klamać?

Nazwałem go mentalnym komuchem po tym co napisał:

Mnie nie, bo mnie wkurzaja te wszystkie zgromadzenia :)

Jego wkurzają te zgromadzenia i dlatego chce ich zakazać.

Jeśli to nie mentalny komuch, to kto nim jest?

Co do reszty, to co więcej pisać, w
@cameel: Aha czyli nie napiszesz mi co ci przeszkadza tak naprawdę. No i nie musisz. A na szacunku z twojej strony zależy mi tyle samo co kogokolwiek z tych wspaniałych "patriotów" z psychiatryka24 i nowego psychiatryka chodzących w foliowych czapeczkach i szukających zamachowców FYMa i prawdziwych tupolewów.

@gav: Wybacz, ale dopóki chodzisz z tym śmieciem i mordercą w awatarze jesteś ostatnią osobą, która może płakać o przyrównywanie kogoś do morderców.