Wpis z mikrobloga

A więc władza pragnie konfrontacji.

Chcą zdelegalizować Marsz Niepodległości i przeprowadzić własny. To temu służyła przepchana w czasie Euro2012 nowelizacja ustawy o zgromadzeniach publicznych!:

Albo jeden marsz, albo wcale

Na wniosek Prezydenta wprowadzono prawo, które zabrania dwóch demonstracji w tym samym miejscu. Sądziłem naiwnie, że będzie to służyć różnym organizacjom sympatyzującym z rządem, do prób blokowania niezależnych demonstracji (jak ma to miejsce w Rosji Putina). Tymczasem Bronek idzie na bezczela. Sam zorganizuje marsz i zabroni go organizować innym.

Oświadczenie Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych w tej sprawie:

http://nsz.com.pl/index.php/nsz/729-stanowisko-zwizku-onierzy-nsz-w-sprawie-marszu-niepodlegoci-2012
  • 51
@gav: No i nazwałeś mnie lewakiem znowu. Nie jestem bolszewikiem, nie popieram systemów totalitarnych w przeciwieńśtwie do ciebie, który czcisz tego śmiecia i mordercę Pinocheta, który mordował ludzi za to, że mieli inne poglądy od niego.
@gav: Lewak to osoba o poglądach skrajnie lewicowych czyli na przykład bolszewik, komunista, maoista, Czerwony Khmer etc. I będę się wypowiadał na temat tego bandyty kiedy będę chciał... albo w sumie nie. Może lepiej faktycznie się zamknę, bo skoro popierasz Pinocheta to pewnie już się nie możesz doczekać aż zorganizujesz w Polsce krwawą czystkę i mnie zamordujesz za posiadanie innych poglądów od ciebie.
@gav: Ja mam takie wrażenie na twój temat od kilku tygodni. Palikot nie jest lewakiem, Biedroń tym bardziej. Nie są skrajnie lewicowi. Komuniści są skrajnie lewicowi, tak jak nacjonaliści są skrajnie prawicowi (tacy nacjonaliści jak nacjonaliści popierający Hitlera)
@jasiulec: Odmawiam komentowania pojedynczego zdania wyrwanego z kontekstu całego przemówienia na całej konferencji, których treści w ogóle nie znamy. A co różni Palikota od Lenina? Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to ja ci nie pomogę. :)

widzę że znów uprawiasz umysłowy onanizm: )


Może po prostu lubię się onanizować? ;)

@gav:

Zacietrzewiłeś się w tym wszystkim, okopałeś się i tak będziesz trwał do końca świata! #!$%@? tam, że możesz nie