Wpis z mikrobloga

81/100 #100rajstopchallenge
Czarne pończochy z grubym pasem koronki i kokardką z tylu.
Wyglądają baaardzo ładnie, ale niestety nie wiem czy to wina tego paska wstążeczki z tylu czy po prostu słabego silikonu a może faktu ze to rozmiar 3/4, ale zupełnie nie trzymają się nogi, po 20 minutach zaczęły się już odklejać, a potem to już nawet nie dało się w nich chodzić, bo spadały na wysokość kolana ;< Dokładnie ta sama sytuacje mam z ponczochami z F&F i nawet pas nie pomaga, bo się po prostu odklejają i rolują :( Mimo tego wrzucam zdjęcie opakowania i modelu w komentarzu.
chrystusie - 81/100 #100rajstopchallenge 
Czarne pończochy z grubym pasem koronki i k...

źródło: comment_YPCuQg15dbuBBcCOQps8bWTNT4EeuavC.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@chrystusie: mozesz sobie to tłumaczyć jak chcesz i mozesz robic co chcesz. chcialam Ci tylko doradzic bo szkoda mi dziewczyn nie majacych poczucia swojej wartości - jestes ladna i jestes zgrabna, masz długie nogi - zrob z tego atut i przełóż to na konkretne korzysci.
a skoro nie przeszkadza Ci ze ktos bedzie z Twoimi zdjęciami robil rozne rzeczy - to zarobisz na takich portalach. wykopem nie zbudujesz popularności do reklamowania
  • Odpowiedz
@nicniemusze: Mam własna firmę i nie potrzebuje się bawić w sprzedawanie swoich zdjęć na jakichkolwiek portalach, tutaj wrzucam fotki dla zabawy, tak jak Damianowski czy Doter ;) Z twoich wypowiedzi zalatuje ogromnym materializmem, jeśli Cię takie rzeczy kręcą, droga wolna, sprzedawaj się ile chcesz :)
  • Odpowiedz
@chrystusie: rozumiem ze Ty tak charytatywnie rozdajesz swoje zdjecia do trzepania biednym wykopkom zeby nie musieli płacić :-)

a ja nie mam takich nog. i jakos perspektywa tlustego oblesnego randomowego mirka, w malym kiblu 10 pietrowego bloku, w ukryciu przed matka/zona trzepiacego sobie do mojego zdjecia w tel mnie odstrecza... ale kazdy spelnia sie jak lubi :-)

edit: wyobraz sobie ten obraz wrzucajac jakies swoje zdjecie do Internetu.
  • Odpowiedz
@nicniemusze
#!$%@?, ludzie trzepią do pedałów żygających sobie do gardeł, albo lasek srających sobie na klatę. Może jestem #!$%@?, ale jak patrzę na czyjeś nogi, cycki czy dupę to nie ważne czy mi się podobają czy nie, nie myślę kto trzepie do tej fotki.
Staram się nie zgalądać ludziom w gacie. Tak się łatwiej i przyjemniej żyje.
  • Odpowiedz
@nicniemusze
Mało. Jestem tego pewien.
No i co z tego?

Dopóki nikogo nie krzywdzą to niech się pucują. Nic mi do tego. Jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ludzie są różni i dopóki nikomu nie szkodzą to niech będą. I tak nie jesteśmy w stanie ich wszystkich zmienić
  • Odpowiedz
@wojtoon: ale.niech robia co chca. tylko zeby dziewczyny wrzucajace takie foty byly tego świadome. ktos te zdjecia wykorzystuje do.takich celow. i to jest fakt wiec po co sie wypieraja ze faceci podziwiaja roznice w splotach i wzorach prezentowanych rajstop.
  • Odpowiedz