Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/40207945/trzymajcie-kciuki-za-mnie-abym-sie-w-koncu-dzis-os/

Niestety dziś nie udało się zakończyć przedstawienia p.t. #jatheksierozwodzi. Było blisko, zostali przesłuchani wszyscy świadkowie włącznie z moją żona. Kiedy ja miałem zacząć zeznawać jako ostatni okazało się, że SKOŃCZYŁ się czas rozprawy ( ). Sprawa odroczona do 17.04... WOLNE SĄDY.

"Nie bój się, w sądzie dowiesz się że to ty ją zaniedbałeś i zdradziła cię już po ustaniu więzi więc to ty jesteś winny rozpadu małżeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież ona nieszczęśliwa musiała gdzieś się pocieszyć - ty podły człowieku ( ͡ ͜ʖ ͡)"


Prorocze słowa. Dziś się dowiedziałem, od swojej żony, że zaniedbywałem małżeństwo gdyż miałem HOBBY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bylem fanatykiem wędkarstwa tylko raz na jakiś czas spotykałem sie z kumplami na spotach i opalaliśmy nasze #subaru
80% wypowiedzi zony były nieprawda albo nie doinformowaniem. Bylem tym złym co ruchał na boku a ona cierpliwie czekała na mnie ale w międzyczasie #!$%@?ła się w łózko ze swoim obecnym partnerem, z którym ma dziecko ¯\
(ツ)_/¯

Rozwód to bagno...
#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
Dziś się dowiedziałem, od swojej żony, że zaniedbywałem małżeństwo gdyż miałem HOBBY

@jathek:
Ale trzeba być #!$%@? na ryj, żeby w taki sposób się tłumaczyć (nawet jeśli byłaby to prawda). Małżeństwo to nie kołchoz, można się "wymeldować" w każdym momencie.
Zdrada to zdrada, koniec kropka, jeśli ktoś chce walczyć o małżeństwo to walczy, jeśli ktoś chce je #!$%@?ć doszczętnie to zdradza.
Dobrze, że chociaż udało Ci się podważyć ojcostwo, bo byś
  • Odpowiedz
@turok2016: Co to obchodzi przysłowiowego pana Kowalskiego? Pan Kowalski jest klientem sądu i tak ma być traktowany.

Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Sąd ma w głębokim poważaniu pana Kowalskiego i robi sobie co mu się żywnie podoba.
  • Odpowiedz
Bylem tym złym co ruchał na boku a ona cierpliwie czekała na mnie ale w międzyczasie #!$%@?ła się w łózko ze swoim obecnym partnerem, z którym ma dzieck


@jathek: Subaru > gówno > twoja była ladacznica
  • Odpowiedz
@jathek: Dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzymaj się, za niespełna dwa tygodnie stanie na Twoim!

Wiem, że to marne pocieszenie, ale też miałem paskudny dzień :/
  • Odpowiedz
@jathek: A wiesz mniej więcej, co ona naprawdę myśli? Jak może tak po prostu wciskać kit? Przecież wasza córka dorośnie i dowie się, jak wyglądała sprawa. Gdy dowie się, że matka perfidnie szła w zaparte, wzgardzi matką w opór, bez względu na wyrok sądu. Ta kobieta nie myśli do przodu? Czy ma nadzieję, że wychowa idiotkę?

Co jej niby grozi w przypadku orzeczenia jej winy? Alimenty? Utrata opieki? Wątpię, w Polsce
  • Odpowiedz