Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/40207945/trzymajcie-kciuki-za-mnie-abym-sie-w-koncu-dzis-os/

Niestety dziś nie udało się zakończyć przedstawienia p.t. #jatheksierozwodzi. Było blisko, zostali przesłuchani wszyscy świadkowie włącznie z moją żona. Kiedy ja miałem zacząć zeznawać jako ostatni okazało się, że SKOŃCZYŁ się czas rozprawy ( ). Sprawa odroczona do 17.04... WOLNE SĄDY.

"Nie bój się, w sądzie dowiesz się że to ty ją zaniedbałeś i zdradziła cię już po ustaniu więzi więc to ty jesteś winny rozpadu małżeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież ona nieszczęśliwa musiała gdzieś się pocieszyć - ty podły człowieku ( ͡ ͜ʖ ͡)"


Prorocze słowa. Dziś się dowiedziałem, od swojej żony, że zaniedbywałem małżeństwo gdyż miałem HOBBY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bylem fanatykiem wędkarstwa tylko raz na jakiś czas spotykałem sie z kumplami na spotach i opalaliśmy nasze #subaru
80% wypowiedzi zony były nieprawda albo nie doinformowaniem. Bylem tym złym co ruchał na boku a ona cierpliwie czekała na mnie ale w międzyczasie #!$%@?ła się w łózko ze swoim obecnym partnerem, z którym ma dziecko ¯\
(ツ)_/¯

Rozwód to bagno...
#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
@jathek: szybciej by się to skończyło jakbyś po prostu normalnie, kulturalnie po ludzku wyrwał chwasta. Sądy to syf, trzymaj się Miras, oby to się niebawem zakończyło!
  • Odpowiedz
@jathek: stary, przechodzilem przez rozwód i wiem jak to #!$%@? pod deklem. Ogolnie nie polecam, jednak teraz niż nie planuje więcej się żenić...o czym informuje swoje potencjalne partnerki. Teraz przynajmniej mój give-a-fuck-o-meter, jest na dość wysokim poziomie i można bez oporów mówić prosto z mostu niż #!$%@? jakieś kocopały do lasek. Jest łatwiej-prościej-przejrzyściej. Jak nie pasuje to zmiana...
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: kobieta, myśli, do przodu. Nie łącz tych słów ze sobą bo to nie zdarza się ;) Konkubina mojego kumpla rzucała się na policjantów przy swojej córce a ty dywagujesz na temat jakiejś tam bliżej nieokreślonej przyszłości, myśleniu do przodu i konsekwencjach. Dla kobiety jest tu i teraz.
  • Odpowiedz
Prorocze słowa. Dziś się dowiedziałem, od swojej żony, że zaniedbywałem małżeństwo gdyż miałem HOBBY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bylem fanatykiem wędkarstwa tylko raz na jakiś czas spotykałem sie z kumplami na spotach i opalaliśmy nasze #subaru

80% wypowiedzi zony były nieprawda albo nie doinformowaniem. Bylem tym złym co ruchał na boku a ona cierpliwie czekała na mnie ale w międzyczasie #!$%@?ła się w łózko ze swoim obecnym
  • Odpowiedz
@jathek: ziomuś w sumie z jednej strony Ci współczuję z drugiej mam bekę xd gdzie żeś takiego szona dorwał? widziały gały co brały? aż tak zmieniła się po ślubie? Naprawdę nie wyczułeś co to za człowiek? hajtnąłeś się bo co? xd kuzyn bierze ślub za jakiś czas i mam zwałę bo jestem pewien, że to #!$%@? z hukiem XD Zaręczeni po 3 miesiącach, odseparowała go ode mnie, w ogóle chyba mu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zdrada to zdrada, koniec kropka, jeśli ktoś chce walczyć o małżeństwo to walczy, jeśli ktoś chce je #!$%@?ć doszczętnie to zdradza.

@RatedR: Święte słowa.
  • Odpowiedz
Dla kobiety jest tu i teraz.


@krootki: Rozumiem, więc Twoja matka to też taka głupiutka, krótkowzroczna istotka? Z jednej strony bardzo mi przykro, z drugiej zazdroszczę Ci - to Cię lepiej przygotowało do realiów życia, mnie kobiety spoza rodziny wciąż zaskakują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz