Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Normalny że mnie chłopak. Nawet tych legendarnych 1,8m nie mam. Non stop wpadają mi pary. W większości te wasze legendarne szare myszki. Same piszą i zagadują. Po 2 miesiącach mam ponad 600 par. Byłem przez chwilę w relacji z jedną ale rzuciłem ją bo chciałem wrócić do byłej. Oczywiście wszystkie zdjęcia są moje.Ciężko mi naprawdę znalezc na tym Tinderze te Wasze księżniczki i p0lki. Ot zwyczajne dziewczyny. Nie lubię puszystych dziewczyn to im nie daje lajka. Nie szukam matki z dzieckiem to nie daję jej lajka. Po co ta cała zawiść. Dajmy każdemu żyć jak chce i robić to co chce. Dzisiaj spotykam się z dziewczyną poznaną właśnie na tej aplikacji. Studiuje trudny kierunek,interesuje się podobnie jak ja sztuką i literaturą i mamy masę wspólnych tematów. Szczupła i wysoka. Nie muszę wokół niej pajacować,ot normalna relacja. A i jestem z biednego domu a moje utrzymanie na studiach to stypendium socjalne.
#tinder #przegryw
Pobierz Devasto27 - Niech mi ktoś to wytłumaczy. Normalny że mnie chłopak. Nawet tych legenda...
źródło: comment_v5KUUpkcSahGqyEEAkQSajQnU3ulmpKS.jpg
  • 103
@Devasto27 masz rację i nie masz racji. Masz 600 par i laski cię zagaduja więc musisz być całkiem przystojny i dla ciebie to nie problem, ale powinieneś wejść w skórę ludzi którzy na przykład nie dostali tyle szczęścia od losu, nie mają ładnej twarzy i ich wyniki na tinderze mogą oscylować w okolicach 20 par na miesiąc albo nawet mniej. Tacy ludzie faktycznie mogą mieć wrażenie że laski ich ignorują i w
@xXx_MatiSeba69_xXx: Bardzo długo sam nie miałem powodzenia u dziewczyn więc po części mogę utożsamiać się z tą perspektywą. Nic w życiu nie jest uniwersalne a spektrum wariacji jest tak duże że nic nigdy nie jest takie samo. W poście chce zwrócić uwagę na to że nic nie wyniknie z tworzenia sobie nowego świata i automatycznego klasyfikowania każdego według chorych definicji.
@Eugeniusz_Zua: Masz rację. Po prostu dla mnie to abstrakcja i chyba mam wokół siebie za dużo normików. Prawie każdy mój znajomy już w gimnazjum i podstawówce miał kontakt z drugą płcią stąd i ja w kontraście do nich wypadam bardzo słabo. Mój najlepszy przyjaciel dla przykładu,stracił prawictwo w drugiej gimnazjum z kilka lat starszą dziewczyną.
@Devasto27 no dobra, miałeś taka perspektywę, i tobie udało się wyjść z trudnej sytuacji, ale wyobraź sobie że są ludzie którzy po prostu są brzydcy i nieważne ile by pracowali nad sobą to na tinderze nadal będą mieli szansę bardzo małe i takie twoje gadanie w niczym im nie pomoże, i do niczego nie przekona bo jak niby ma skoro ich doświadczenia są zupełnie inne?
@xXx_MatiSeba69_xXx: Nie piję w moim poście do tego. Nie ma na to prostego remedium w postaci "idz pobiegaj" czy "znajdz hobby a dziewczyny same przyjdą" bo to złożony problem. Wiem tylko że na pewno wyjściem z niego nie jest usprawiedliwianie siebie stanem społeczeństwa.
@Devasto27: jesteś po prostu przystojny. Wrzuć swoje zdjęcie na photofeelera to zobaczysz. Atrakcyjność to też poczucie humoru, inteligencja, kierunek studiów, ubiór, osobowość, czy wyglądasz na osobę społeczną itd. Inna sprawa, że prawdopodobnie wszyscy ci kolesie którzy mają zero par mają też odrzucające profile, ale to nie jest takie proste żeby zmienić jeśli żyjesz w społecznym przegrywie od lat.
@NowyLepszySzatan667: przecież to człowiek typu

ehhh jestem taki brzydki ehhh ehhh ehhhh jestem 1/10 ehhhh ehhhhhhh

prawie jak atencyjne babsko z insta

no #!$%@?

a ładna morda>>>>>>wzrost, więc jak ktoś uwierzył w to #!$%@? z wykopu, że jak ktoś ma mniej niż 185 to nigdy nie zarucha to jest zjebem
wyjdzcie do ludzi, ja ostatnimi czasu to częściej widuję parę typu niski facet i wyższa laska niż odwrotnie, więc wtf xD