Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Normalny że mnie chłopak. Nawet tych legendarnych 1,8m nie mam. Non stop wpadają mi pary. W większości te wasze legendarne szare myszki. Same piszą i zagadują. Po 2 miesiącach mam ponad 600 par. Byłem przez chwilę w relacji z jedną ale rzuciłem ją bo chciałem wrócić do byłej. Oczywiście wszystkie zdjęcia są moje.Ciężko mi naprawdę znalezc na tym Tinderze te Wasze księżniczki i p0lki. Ot zwyczajne dziewczyny. Nie lubię puszystych dziewczyn to im nie daje lajka. Nie szukam matki z dzieckiem to nie daję jej lajka. Po co ta cała zawiść. Dajmy każdemu żyć jak chce i robić to co chce. Dzisiaj spotykam się z dziewczyną poznaną właśnie na tej aplikacji. Studiuje trudny kierunek,interesuje się podobnie jak ja sztuką i literaturą i mamy masę wspólnych tematów. Szczupła i wysoka. Nie muszę wokół niej pajacować,ot normalna relacja. A i jestem z biednego domu a moje utrzymanie na studiach to stypendium socjalne.
#tinder #przegryw
Pobierz
źródło: comment_v5KUUpkcSahGqyEEAkQSajQnU3ulmpKS.jpg
  • 103
Dajmy każdemu żyć jak chce i robić to co chce


@Devasto27: 'Rozkazuję wam, żebyście nie słuchali rozkazów' xD Skoro uważasz, że KAŻDY może robić CO CHCE, to dlaczego próbujesz wygłaszać jakieś mowy i wpływać na innych, żeby nie robili tego co chcą dając im jakieś rady? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Devasto27: 1) miales juz zwiazek, wiec umiesz w dziewczyny 2) lokalizacja. Ja pewnie moglbym miec podobny wynik, bo jestem z jednego z najwiekszych, bardzo "towarzyskich" miast. Jak mieszkasz w Gorzowie czy Dupowie Dolnym to juz tak rozowo z tego co czytalem nie jest.
@Devasto27: wiele zależy od miasta, w Warszawie 600par to mało, ale już w mieście i okolicy ~100k to już nawet ok wynik, ostatnio byłem w Szczecinie 3dni 80par, we Wrocławiu 110, w trzy dni... i ponad drugie tyle oczekujące.
@Satanrules: mam zla wiadomosc kolego. Lubia i to bardzo - ot moze kwestia brody, tym bardziej jak jestes patykowaty. Niemniej nawet mi jeden taki metalowy dzban ukradl laske, a po jednym kumplu widze jakie ma wziecie.
@Devasto27: Chodzi o to, że takie pisanie w stylu "kontakty z różowuymi miałem dopiero w liceum" na tagu., gdzie siedzą ludzie 25+ którzy kobity za reke nie trzymali brzmi jak slaby bait. Plus sorry ziom, ale z geba przecitniaka 4-5/10 nie da się mieć tylu par


@Eugeniusz_Zua: da się bo nie tylko wygląda na to wpływa... Jeśli z opisu wynika, że jesteś lekarzem i prowadzisz do tego ciekawego życie to