Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Normalny że mnie chłopak. Nawet tych legendarnych 1,8m nie mam. Non stop wpadają mi pary. W większości te wasze legendarne szare myszki. Same piszą i zagadują. Po 2 miesiącach mam ponad 600 par. Byłem przez chwilę w relacji z jedną ale rzuciłem ją bo chciałem wrócić do byłej. Oczywiście wszystkie zdjęcia są moje.Ciężko mi naprawdę znalezc na tym Tinderze te Wasze księżniczki i p0lki. Ot zwyczajne dziewczyny. Nie lubię puszystych dziewczyn to im nie daje lajka. Nie szukam matki z dzieckiem to nie daję jej lajka. Po co ta cała zawiść. Dajmy każdemu żyć jak chce i robić to co chce. Dzisiaj spotykam się z dziewczyną poznaną właśnie na tej aplikacji. Studiuje trudny kierunek,interesuje się podobnie jak ja sztuką i literaturą i mamy masę wspólnych tematów. Szczupła i wysoka. Nie muszę wokół niej pajacować,ot normalna relacja. A i jestem z biednego domu a moje utrzymanie na studiach to stypendium socjalne.
#tinder #przegryw
Devasto27 - Niech mi ktoś to wytłumaczy. Normalny że mnie chłopak. Nawet tych legenda...

źródło: comment_v5KUUpkcSahGqyEEAkQSajQnU3ulmpKS.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Devasto27: poczytalem komentarze i znalazlem Twoj ryjek. Wiec jedziemy... >Krakow, UJ >zartobliwy i pewny siebie opis >normicka do bolu postura >modne ciuchy >przestronne mieszkanie i ogolem smierdzisz kasa >widoczny na zdjeciu mop i widac podloge >ksztaltny, chudy ryj >"ladne loczki" (ze wszystkich moich fot ta z "zajebistymi loczkami" byla najbardziej komentowana przez lasie, wiec chyba maja jakis fetysz pod tym wzgledem) >smierdzisz normictwem na kilometr
Wiec generalnie masz zerowa pozycje do
  • Odpowiedz
@Devasto27: ja #!$%@? xD usuń ten wpis i nie #!$%@? ludzi. tinder to aplikacja do ruchania, a nie związków, chyba że nie przeszkadzają wam jednorazowe przygody, ale żadna do tego się nie przyzna w zasadzie.
co za tym idzie, ludzie na takiej aplikacji poszukują ludzi "adekwatnych" do siebie. czyli właśnie dosłownie takich jak ty, dosłownie ten #!$%@? target, czyli lochy poszukują "modnych" oskarków, którzy zapewnią im ciekawy związek przez chwilę, ewentualnie
  • Odpowiedz
Same piszą i zagadują


@Devasto27: i tu przestalem czytac dalej. Uzywam, mam duzo par, nie wiem ile ale od poczatku uzywania apki to dziesiatki conajmniej. Zadna laska jeszcze nie zagadala, jedna wyslala ":)", a opis zawsze byl. Takze BS
  • Odpowiedz
@Devasto27: Sorry winnetou, tak to nie działa. PRzez internet (nie ważne czy to tidner czy fb) widzisz głównie obrazki, a w przypadku ludzi - zdjęcia. Coś jest na rzeczy w tym, że często widzi się teksty i artykuły na temat tindera i wybiórczości płci żeńskiej. Jeżeli sam piszesz, że masz dużo par i ponadto dziewczyny same zagadują to chyba jednak nie jest aż tak źle, pod względem również fizycznym. Ja jestem
  • Odpowiedz