Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poproszę o wszelkie porady jak nie dać się wrobić w ciążę. Żona powiedziała mi wprost, że dziecko będziemy mieli czy tego chce czy nie... #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 150
to nie tylko unieważni ślub cywilny, ale może i kościelny. Z tego co wiem.

@noniechtakzostanie: tak, jest to powód do unieważnienia ślubu kościelnego. Tak samo jak zatajenie niepłodności. Przy czym zatajenie jest wtedy, gdy wiemy, a nie informujemy.

Inna kwestia, że nieprzedyskutowanie takiego tematu przed ślubem oznacza dwie rzeczy:
1. albo op ma 12 lat, albo przynajmniej w tym miejscu zatrzymał się jego rozwój osobisty
2. albo to bait

Obstawiam punkt
serio myślicie, że to tak działa? Że ludzie nie zmieniają zdania po kilku latach?

@bezbekpol: przecież posiadanie lub nieposiadanie dzieci w związku to elementarna kwestia, której nie zmienia się ot tak. Tworząc związek z drugą osobą, ustalacie pewne warunki gry, których się trzymacie. Wśród tych warunków są m.in. wierność, dzietność, ustalenie kwestii finansowych, ustalenie relacji, etc.

Zmieniaj sobie zdanie co do ulubionego koloru, imion, ale nie co do kwestii posiadania dzieci.
@simperium: No ok, ale życie tak nie działa. Ja nie mówię o celowym zatajeniu tego, czy chcesz mieć dzieci czy nie, bo wierz mi, ale to chyba promil takich spraw. Wyobraź sobie, że ludzie żenią się mając te - strzelam - 25 lat. Myślę, że sporo z nich ma podejście w stylu "nie wiem, raczej chcę mieć kiedyś dzieci, ale nie teraz". Przykładowo, jeżeli ja bym spotkał jakąś dziewczynę i byśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie