Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poproszę o wszelkie porady jak nie dać się wrobić w ciążę. Żona powiedziała mi wprost, że dziecko będziemy mieli czy tego chce czy nie... #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 150
@marsmarchmars: Wzięła, ale w sumie nigdy nie czułem aż takiego szoku, #!$%@?, niedowierzania i bezradności. Kiedy mówię, że tyle razy poruszałem ten temat, to mam dokładnie to na myśli. Ja naprawdę wolę nie ruchać, niż nie mieć 100% pewności, że dziewczyna dobrze mnie rozumie. Tym bardziej jeśli chodzi o związki.

Laski musiałem się prosić, wręcz błagać o to by to połknęła. Dosłownie. Do tej pory nie rozumiem, czemu takie coś #!$%@?ła,
Poproszę o wszelkie porady jak nie dać się wrobić w ciążę. Żona powiedziała mi wprost, że dziecko będziemy mieli czy tego chce czy nie...


@AnonimoweMirkoWyznania: Małżeństwo ma na celu m.in. posiadanie potomstwa, takie małżeństwo gdzie jest w tej materii konflikt można unieważnić jak w przypadku Cejrowskiego z Pawlikowską. Ja rozumiem, że można się nie dogadać z obsługą ws obiadu zamówionego w restauracji- miał być średnio wysmażony kotlet, a wyszedł mocno, ale
@taktoto: Jeżeli masz zaplanowane wprzód całe życie, twoje zdanie absolutnie nigdy nie zmienia wraz z wiekiem, życiowym doświadczeniem i wiedzą, od urodzenia dokładnie wiesz czego chcesz, a jakiekolwiek czynniki zewnętrzne bądź wewnętrzne nie mają na ciebie wpływu, to w sumie nie wiem czy ci współczuć czy zazdrościć.