Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam nową serię wpisów, gdzie będę od czasu do czasu opisywał #!$%@? ludzi, których spotkałem w życiu. Jeżeli ktoś chce to może obserwować mój nowy tag #okiemzyda gdzie będę bóldupił jacy to ludzie są #!$%@? - w zasadzie w dość szyderczy sposób opisywał rzeczy dla mnie niezrozumiałe. Kto chce może zacząć obserwować / lub nie. Ja nie jestem różowym paskiem i nie potrzebuję atencji.

Więc zaczynamy..

[Sytuacja sprzed kilku lat]
Zanim rozpocząłem pracę pracę w sektorze IT imałem się różnych zajęć w swoim życiu. Pierwsze "doświadczenie zawodowe" zdobyłem już w okresie szkoły średniej (w czasie wakacji) po osiągnięciu pełnoletności. Pracowałem w jednej z pobliskich fabryk. Było strasznie #!$%@?... mniejsza z tym. Zacisnąłem zęby. Przejdźmy do sedna. W jednym z zakładów w pobliskiej strefie przemysłowej zapoznałem się z młodym małżeństwem (wtedy byli niewiele starsi ode mnie.. początek ich nauki na uczelni teoretycznie wyżej)*. Do rzeczy: nic mi do czyjegoś życia, podejmowanych przez kogoś decyzji no, ale powiedzcie mi jak można być, aż tak upośledzonym kasztanem, żeby iść w dwie osoby (wspomniane małżeństwo) #!$%@?ć dwa miesiące do gówno zakładu gdzie mogłyby równie dobrze zamiast ludzi pracować wytrenowane małpy, żeby wyjechać na tydzień lub dwa na wakacje do Egiptu. Przecież to się nijak nie kalkuluje... żeby zarobić na wyjazd musieli przynajmniej z 3 / 4 razy więcej czasu #!$%@?ć jak małpa przy taśmie, ażeby odpocząć sobie te kilka dni pod palną (biorąc pod uwagę, że kilka lat temu Egipt był dość drogim kierunkiem, a oni zarabiali może z 8 zł na godzinę.. jak nie mniej XD). #!$%@? logiki lvl hard. Iść do pracy, żeby pojechać na wakacje. Zrozumiałbym, gdyby za 1 / 3 lub 1 / 4 wypłaty pojechaliby z kumplami nad jezioro, no ale w tym momencie to się w ogóle nie kalkulowało ( ͠° °). To już przegrywy grające w gry są na dużo lepszej pozycji, bo znają się jako tako na sprzęcie, doczytają w internecie i tanio złożą PC (z używanych części) zdolnego bez problemu uruchomić Wiedźmina 3 oraz inne nowoczesne gry z wysoką jakością detali, a ten #!$%@? różowy pasek poleciał (oczywiście jak typowa #p0lka) poleżeć na plaży, wygrzać na leżaku piździcho, pocąc się przy tym jak świnia i przeżywając orgazm wywołany świadomością tego, że jest się zagranicą.. oczywiście przerywając go od czasu koniecznością pójścia do wody wywołaną potrzebą oddania moczu (bo prawdziwy #polak nie zapłaci 1 ojro za pójście do toalety, lepiej oczywiście iść się odlać w krzaki lub wysrać do oceanu). Ważne, że można było pochwalić się znajomym (huehue, bogactwo kuhwa). Taki nasz obraz... zastaw się, a postaw się. Dobrze, że chociaż nie zaciągnęli długów, żeby sobie odpocząć ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #gownowpis #przemysleniazdupy #przemyslenia #logikanormika #normictwo #normikivsprzegrywy #p0lka #polak #polactwo #bogactwo #robackiezycie #robaki #polacyrobacy ##!$%@? ##!$%@? #heheszki #wygryw #przegryw #okiemzyda
Medrzec_Syjonu - Rozpoczynam nową serię wpisów, gdzie będę od czasu do czasu opisywał...

źródło: comment_wJZHrwqIJoP1aXLKmPsEwNXD1pAWNuCt.jpg

Pobierz